Temný

4K | M140i | NIČITEL SUPERSPORTŮ | MOTOINSTRUKTOR ROMAN STAROBA 

zhlédnutí 113K
98% 1 112 13

Obrovský díky patří Carmedia.cz DĚKUJEME! Pokud chcete mít v autě pořádnej zvuk, tak víte na koho se obrátit.Carmedia.cz je přes 15 let fungující česká firma zabývající se profesionálním ozvučením automobilů. Jejich prodejnu najdete v Předměřicích nad Labem v Hradci Králové, kde si na demopanelu můžete vyzkoušet až 1.5 miliardy kombinací zvuku! Kromě toho si můžete na carmedia.cz vybrat z nepřebernýho množství autokosmetiky a nebo vybavení do dílny.
Trika, mikiny a kšiltovky LAUFY nebo stylovej merch UKAŽ KÁRU najdeš here: bit.ly/3deze1D
► INSTAGRAM Mates: dvorak.mat
► INSTAGRAM Roman: romanstaroba
► INSTAGRAM Mára: marekvanourek
► INSTAGRAM Carmedia: carmedia.cz
► INSTAGRAM Laufy: laufy.cz
► INSTAGRAM Ukaž Káru: ukazkaru
► FACEBOOK Ukaž Káru: goo.gl/vyMi2u
► FACEBOOK Carmedia: carmedia.cz
Kupuješ auto? Chceš ho prověřit a ušetřit 10% při využití carVertical.cz? Tak použij náš affiliate link bit.ly/2SdcaqQ.
Pokud tě baví použitá hudba, tak věř, že ji bereme (a licencujeme) odsud - bit.ly/3cZiJFM . Když použiješ při nákupu předplatnýho tenhle link, tak dostaneš 2 měsíce zdarma.
A pokud hledáš videobanku záběrů, pomocí tohodle linku bit.ly/2VSPn6f dostaneš taky dva měsíce zdarma.
TwoFatGuys
PRODUCTION
ukazkaru@twofatguys.cz
#UkazKaru #Spoluprace #m140i

Auta a dopravní prostředky

čas přidán

 

1. 03. 2021

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 100   
CRL_SKATER 97
CRL_SKATER 97 Před 5 dny
mega chill týpek, mega dobré auto
MolisTV tv
MolisTV tv Před 23 dny
Sorry ale tohle je mega frajer super auto a tohle video si pouštím furt 😉😉😉
tobi7 wd
tobi7 wd Před 24 dny
Ment s jeho novým Mercedesom do ukáž káru
Jiří Svoboda
Jiří Svoboda Před 25 dny
Roman je dobrej
Šimonek
Šimonek Před 26 dny
Nevím jak je to konkrétně u motorů m140i, ale například u m3 f80, pokud se udělá "POUZE" čipová úprava pro zvýšení výkonu, motor má tendenci po několika tisících kilometrech posunout časování. Nevím jaká je přesná příčina ale výsledek je zničení motoru.
Jan Prokop
Jan Prokop Před 28 dny
Mohu se zeptat, kdo úpravy provádí a kde kupuje díly? :) Taky mám M40i.
dcoog anml
dcoog anml Před měsícem
Tak za mě top video. 👍
asioe kiou
asioe kiou Před měsícem
Tak za mě top video. 👍
Johnny Walker
Johnny Walker Před měsícem
Ty jeho kecy o manualu se fakt nedaj poslouchat... auto super ale ten frajer absolutně nesympatickej... potkat ho s těmahle kecama v hospodě tak dostane dělo
mikin lirou
mikin lirou Před měsícem
Hele nepadla tam Lajna češtiny ?
taxibarak
taxibarak Před měsícem
To auto je skvělý báječný úžasný... Jen ten vzhled. Do toho jsem kvůli tomu nešel.
dcoog anml
dcoog anml Před měsícem
Mega sympaťák
hen ko
hen ko Před měsícem
Tenhle týpek je jasný majitel bmw :D
asioe kiou
asioe kiou Před měsícem
Hele kluci jako super že jste to posunuli až na takovyhle lvl ale tu vaši reklamni spz s ukaz karu lepit izolepou? Dit se da za par kacek koupit magnetická fólie na kterou si hodi
PitrSliipr
PitrSliipr Před měsícem
Automat bude vždy jakýsi mezi článek mezi pravou nohou a pedálem, který vám bude hýbat s odezvou a tyto běžné automaty, se pro okruhovou jízdu (nebo byť jen zábavnou jízdu na okresce) vážně nehodí. To nijak neřeším. Sto lidí, sto chutí i když skutečný řidič bude vždy "nutně potřebovat" 3 pedály a přesnou odezvu na plyn, která u automatu není. Každopádně kluci, vyserte se už na to lítání po obci, konkrétně po Hradci Králové. Od areálu letiště to máte máte kousek na výpadovky, kde nikoho moc ohrožovat nebudete. Ty svoje akcelerace, kolikrát s naprostými řidičskými analfabety, si zkoušejte tam a nebo je natáčejte v Praze.
mikin lirou
mikin lirou Před měsícem
Jako auto asi super, ale vůbec se mi nelíbí
Blažee150
Blažee150 Před měsícem
Co to mluvil za nesmysly o těch převodovkách? Argumenty úplně mimo mísu. Hlavně že vystupování jako by snědl všechnu moudrost světa. Motorkám možná rozumí, ale tady netrefil.
minij hooi
minij hooi Před měsícem
Ty reklamy mě sérou jdu si radsi dat novou show s petrem vetrovskym o autech 👌🏿
hen ko
hen ko Před měsícem
To je borec 😁👍
Matyas Prokopius
Matyas Prokopius Před měsícem
Druhý Tary?
Kubarcz
Kubarcz Před měsícem
Kup si něco pořádnýho
Mulisak
Mulisak Před měsícem
Samozřejmě beru názor hosta, ale o tom přece ten manuál na tom okruhu je :). Je třeba více práce, rev matching při podřazování, heel and toe, atd... Tyhle techniky dělají z dobrých řidičů skvělé řidiče, člověk se i více naučí přenášet váhu auta do zatáček. Samozřejmě je to každého názor a naprosto chápu a respektuji názor Romana, ale já to zase vidím takto :).
minij hooi
minij hooi Před měsícem
Úplný los Santos castoms 😂👍
Rendl Megič - Auta mýma očima
Skvělej týpek ale s tím manuálem moc nesouhlasím :) za mě to není o rychlosti ale o tom spojení s autem :) Ale zcela chápu že když to má na univerzální použití že volil automat :)
Besný Plch
Besný Plch Před měsícem
Veľmi pekná hračka... ja som musel ostať viac pri zemi a skončil som v 125i RWD ... Je to síce len 2l 160kw, ale ako daily car vyčarí radosť na tvári, vďaka RWD je 0-100 za ca ~6 sekúnd čo je podobné ako cupra 280 s o štvrtinu vyšším výkonom. Inak ono to detailnejšie nezaznelo vo videu, ale F20/F21 bola posledná generácia 1notky, ktorá mala motor umiestnený pozdĺžne z čoho 3 a pol valca je utopené až ZA prednou nápravou (4valec je tam skoro celý, z radového 6 valca väčsia polovica), nová generácia ho už má priečne a aj preto sa radový 6valec pod kapotu nezmestí😢. Prečo je ale motor za nápravou zaujímavý - v skratke pre rozloženie hmotnosti. Často sa rieši rozloženie blízke 50:50, ale aj to sa dá dosiahnuť dvoma spôsobmi. Predstavte si násadu z kladiva, ktorá má ten kovový kus nasadený v strede a druhú, ktorá má 2 polovičné kovové kusy, ale sú umiestnené na oboch konch. V obidvoch prípadoch je rovnaká hmotnosť aj rozloženie hmotnosti 50:50, ale verzia s hmotnosťou koncentrovanou bližšie k ťažisku má menší tzv. "moment zotrvačnosti" a je ľahšie ju pri chytení za konce otočiť resp. v prípade roztoženia zastaviť. A presne o tom BMW1 je. O ochote zatáčať sa do zákruty, ktorá poteší fakt pri každej jazde. Ešte odporúčania (ak by niekto do toho modelu išiel) - m-packet treba - športovú automatickú prevodovku treba - športový podvozok ... zvážte - pri jazde na hrane ho určite treba (prípadne ešte viac doladiť ako aj vo videu), ale ako daily car na SK/CZ cesty je stock velmi dobre naladený - rwd ... na 140i alebo 135i by som asi radšej išiel do xdrive, to je už brutal, ale na 125i je RWD akurát a poskytne veľa radosti
bssni touir
bssni touir Před měsícem
🔥
ŽIŽKOVÁK
ŽIŽKOVÁK Před měsícem
krasný to stroj
@riko696
@riko696 Před měsícem
chybí ukázka interieru
Tony Valdez
Tony Valdez Před měsícem
Dobrej týpek ale 300Km+ ??No nevím,jako asi jo ale opravdu na dlouhé rovince 14:46 Proč bys to asi dělal..třeba podřadit nebo se vychcat?:):)Jistě že je to více - práce - ale více zábavy taky.
bssni touir
bssni touir Před měsícem
Nechápu proč BMW a Audi dokurvili to označování vozů. Dřív bylo poznat co je v tom za motor, teď je to jen nějaká kategorie koní nebo co.
Kokos
Kokos Před měsícem
Mega sympaťák
Kokos
Kokos Před měsícem
@dueeh nyyu každý má rád něco jiného, já třeba zbožňuju JDM
dueeh nyyu
dueeh nyyu Před měsícem
Achjo, Xdrive a automat.
dueeh nyyu
dueeh nyyu Před měsícem
Skvělej týpek...Díky
dueeh nyyu
dueeh nyyu Před měsícem
Ručné radenie bolo v pretekárskych špecialoch jediné.
Dooky Daniel
Dooky Daniel Před měsícem
Hele kluci jako super že jste to posunuli až na takovyhle lvl ale tu vaši reklamni spz s ukaz karu lepit izolepou? Dit se da za par kacek koupit magnetická fólie na kterou si hodite to vaše logo a popici front. Já vím že to není skoro vidět ale v tom jednom záběru jste to tam dali v detailu a ja měl osypky. Jinak spotřebu opravu někteří lidi neresi, dojezd ano ale jestli jedu za 13 nebo 20 je přece jedno když si koupíš auto a vis ze to žere.
ANDRE23ification
ANDRE23ification Před měsícem
Jako auto asi super, ale vůbec se mi nelíbí
Georg Jirka
Georg Jirka Před měsícem
To je borec 😁👍
Jakub Figuľa
Jakub Figuľa Před měsícem
prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim vyskušajte audi rs6 avatara či sa da použivat ako na každy den
Martin Makovec
Martin Makovec Před měsícem
Je chyba u mě, nebo to má posunutý zvuk?
Ukaž Káru Official
Ukaž Káru Official Před měsícem
U tebe covece...
mark Mark sachmen
mark Mark sachmen Před měsícem
Úplný los Santos castoms 😂👍
Kokos
Kokos Před měsícem
Wut?
Radim Čech
Radim Čech Před měsícem
No jsem asi hodně pozadu v názorech. Je jasné,že s pohonem všech kol je rychlejší ve všech disciplínách, ale pohazovat si s těžištěm na spojce se zadokolkou je to, proč miluju BMW. Není to o rychlosti, ale o tom pocitu z jizdy.
huttio srreu
huttio srreu Před měsícem
zprány diff!!! To je ta otázka proč sportovní modely jsou v jiné cenové kategorii, mají úplně jiné parametry. KW není vše. Bmw má jedno Krasne přísloví v malé rychlosti mnoho
Radim Čech
Radim Čech Před měsícem
No jsem asi hodně pozadu v názorech. Je jasné ze automat s pohonem všech kol je rychlejší ve všech disciplínách, ale pohazovat si s těžištěm na spojce se zadokolkou je to proč miluju BMW. Není to o rychlosti, ale o tom pocitu z jizdy.
Zdenda Turek
Zdenda Turek Před měsícem
Hodně verim, ze tahle jednicka pojede “hodně” přes 300 no😅
D P
D P Před měsícem
Pojede, mám ten samý motor co on, akorát biturbo v BMW trojce taky upravený na 330kw to je jen o 15kw míň než on plus jsem těžší a maximálku mám 329km/h i odzkoušenou na dálnici. A říkal to správně v tomhle autě a v týhle rychlosti si člověk opravdu myslí, že ti z něj ulítají díly.
Jim Pakroll
Jim Pakroll Před měsícem
Nechápu proč BMW a Audi dokurvili to označování vozů. Dřív bylo poznat co je v tom za motor, teď je to jen nějaká kategorie koní nebo co.
Patrik Hradský
Patrik Hradský Před měsícem
Jako jsem příznivce Audi ale právě jsem asi začal chtít BMW. 👌
huttio srreu
huttio srreu Před měsícem
Ručné radenie bolo v pretekárskych špecialoch jediné.
Tony Valdez
Tony Valdez Před měsícem
..a dneska tam máš už jen pádla...a ještě týpek si ztěžuje že je to moc práce s manuálem:):)
TVPirati
TVPirati Před měsícem
Achjo, Xdrive a automat.
Karel Manych
Karel Manych Před měsícem
A blinkr ještě měl říct na konci. Automat může být jaký chce, ale manuál je manuál no 😂
Hvezda Nhl
Hvezda Nhl Před měsícem
Pánové Škoda ze jste opustili od rubriky karoskola,v pořadu auta sampionu naštěstí je a to je dobre 👌🏻😍
huttio srreu
huttio srreu Před měsícem
Já ve Třinci bydlím a byl jsem tam a je to tam super👌
Michal Kubín
Michal Kubín Před měsícem
Tvl auto hezký ale nechápu jak mohl říct vyndal jsem DPF. Tvl takovým bych dal rypák k výfuku ať si ty rakovinové sračky dýchá sám. Jako není to tam jen tak. Ať si to zjistí pán proč to tam montují.
Hvezda Nhl
Hvezda Nhl Před měsícem
Prej v té nové show auta sampionu co mas za auto na vencu kadlece ? Bmw 330i to nové je to šestiválec 🤣🤣
Ondra 1
Ondra 1 Před měsícem
Vzkaz pro pana: ty blbecku,kdyz je zaplej u m5 zadní nahon jen tak je vypla trakce a stabilozace ty blbecku
Hvezda Nhl
Hvezda Nhl Před měsícem
Ty reklamy mě sérou jdu si radsi dat novou show s petrem vetrovskym o autech 👌🏿
holyindians
holyindians Před měsícem
Ahoj, chtělo by to občas více info pro autickare, 140i silné jako zadokolec pro někoho komu nevadí 300km/h 🤔ok. Softwarove z toho udělat zadokolece? K čemu když tam není ten zprány diff!!! To je ta otázka proč sportovní modely jsou v jiné cenové kategorii, mají úplně jiné parametry. KW není vše. Bmw má jedno Krasne přísloví v malé rychlosti mnoho zábavy, ale pouze s LSD ani torsen nemaka tak dobře. Lsd udělala z auta pocitově!!!! Zavodaka z každého zadokolece. Prosím řešte i kuhle stránku věci, bude to zajímavé pro autickare. děkuji.
JežeK Cz
JežeK Cz Před měsícem
Třinec jednou Třinec na vždy 😁
Jiri Dolezel
Jiri Dolezel Před měsícem
Čau, rád se podívám na nová videa. Neplánujete nějaká zlepšení v natáčení? Např. nedělat videa proti slunci, přidat řidiči kameru do interiéru (na tachometr) kvůli větší autentičnosti měření rychlosti, ukázat interiér daného auta...? Případně "prdnout" kameru někam ke zpětnému zrcátku, abychom viděli jízdu z pohledu řidiče...? (viz. cscamera.info/market/sa3OaKuJgNymo6Q/video)
Jiri Dolezel
Jiri Dolezel Před měsícem
@soniyu ziuy Je to možné. Co je špatně?
vojta žihla
vojta žihla Před měsícem
340 kW nebo 340 hp
Dominik Hroník
Dominik Hroník Před měsícem
Lepší než kdyby to dělal promotér.
Dílna poslední naděje u rakety
Tak za mě top video. 👍
GET STRONGER
GET STRONGER Před měsícem
💪🏼
beedsj roiue
beedsj roiue Před měsícem
Cau co rikas na novy porad na O2 tv? AutaSampionu? Docela te zkopirovali
Viktor Sklenář
Viktor Sklenář Před měsícem
Nevím, jestli se dá tohle porovnat s M2, když porovnám M2 s 125d (stejný podvozek jak M140i) tak je to úplně úplně úplně jiný. Komplet přední i zadní náprava, dvojspojka .... přitom bych řekl, že takovej borec to ocení
martaaa_sss
martaaa_sss Před měsícem
Já ve Třinci bydlím a byl jsem tam a je to tam super👌
autodoprava Maňoušek
autodoprava Maňoušek Před měsícem
Host ví o čem mluví. Skvěle zvládnutý díl.
Petr Váňa
Petr Váňa Před 2 dny
@beedsj roiue tak 1.8T je stará mrdka. Mám to taky, ale nemůžes to srovnavat s novyma motorama
beedsj roiue
beedsj roiue Před měsícem
To není možný ta spotřeba, já mám 1.8t 165kw a jezdím za 11l dlouhodobou
Jozef Andrejco
Jozef Andrejco Před měsícem
300 uplne vpohode dobre ci to jebe:)
Ejdy DMJ
Ejdy DMJ Před měsícem
Auto je super ale len do chvíle dokedy nezačne padať dážď vtedy sme v prdeli 😂😂😂.. Ďalšia vec k tym prevodovkam.. Áno Automat je super keď je fakt dobrý automat súhlas.. Ale aj tak na užívanie si jazdy tzv prežiť tu jazdu na manual a ešte v hothatchi nemá nič 🥰.. Sám vlastním posledný light hothatch Peugeot 308 gti by peugeot sport 1205kg od výroby, LSD Torsen, 380 mm kotúče všetko je štandard. A nemenil by som určite.. aj keď sú rýchlejšie autá. Ešte k tomu som sa ešte vyhol GPFku. Ale ľahší hothatch nenájdete v segmente. 🦁👌🚀
Daniel Scheichl
Daniel Scheichl Před měsícem
Perfektní díl💪 souhlas s každým slovem. Jezdím s 440i a nejlepší daily motor na světě.
Adam Reidl
Adam Reidl Před měsícem
15:12 bla bla bla víc práce bla bla bla...
ROLLS SMOKE
ROLLS SMOKE Před měsícem
Super díl a majitel vozu ví hodně ;)
Martin
Martin Před měsícem
Hele nepadla tam Lajna češtiny ?
Martin
Martin Před měsícem
Upravili jsme podvozek = dali jsme podložky pod kola 😂😂
Roman Staroba
Roman Staroba Před měsícem
Místo = dej “a” a budeš to mít správně 😄
Martin
Martin Před měsícem
Kazde bmw je chcanka
Rouči
Rouči Před měsícem
8:08 - 8:12 takový hlásek😂
Kristián Macháček
Kristián Macháček Před měsícem
Tenhle týpek je jasný majitel bmw :D
Lukas Holy
Lukas Holy Před měsícem
Čím měříš to zrychlení ?? Jinak top video
Ukaž Káru Official
Ukaž Káru Official Před měsícem
Je to receno primo ve videu po rubrice “z 0 na 50” :)
Elighttice
Elighttice Před měsícem
Typek srovnama sportovnost M2 s timhle lol. Jako daily super.
Hombre Cardiac
Hombre Cardiac Před měsícem
Tohle srovnání m140i s M2 host úplně nevychytal, ale tvoje reakce vypadá jako bys srovnával s fabii. Obě auta jsou dosti odlišné svým chováním, ale nejsou si tak vzdálené v rychlosti. V přímce je dokonce motor B58(m140i rwd) rychlejší než N55 (M2). Ano, příjde zatáčka a m2 se ztratí, jelikož je širší, nižší a širší obutí dělá taky své na GRIPu. Časy na severní smyčce nejsou až tak diametrálně odlišné, m2 je rychlejší, ale M140i levnější a pokud za ušetřené peníze doladíš díly k ceně M2, je dost možné že postavíš lepší auto.
Nuklear Nadal
Nuklear Nadal Před měsícem
já v 19nácti jezdim se svojí imprezou za 14,5-13L a co jako? :D na benál si vydělám tak neřešim... né každej řeší spotřebu...
Dooky Daniel
Dooky Daniel Před měsícem
@Nuklear Nadal no ja se pod 13 dostanu jen tezko...ale na spotrebu mam jiny auto. 😂 Ty kone proste neco papaj no.
Nuklear Nadal
Nuklear Nadal Před měsícem
@Dooky Daniel Přesně :D když se snažim a jedu na tempomat, tak to jede i za 9 třeba, takže i přes republiku docela vpohodě :D
Dooky Daniel
Dooky Daniel Před měsícem
@Nuklear Nadal presne taky neřeším spotrebu. Dojezd resim kdyz vim ze pojedu dal. ale jinak jezdim klidne za 25l. Tak holt me holky na benzince znaj no kdyz tam jezdim casto pro vervu 100. 😂
Nuklear Nadal
Nuklear Nadal Před měsícem
@Donax695 tak mě to nevadí :D když fakt potřebuju, tak benzínku mám hned za rohem. i když jezdim výhradně na benzinu pop vervu.
Donax695
Donax695 Před měsícem
už jen kvuli pohodlnosti je lepší netankovat každý druhý den
Stáňa
Stáňa Před měsícem
Manual je furt manual.. Pochybuji, že pán jezdí takovou kudlu, aby to dělalo takový rozdíl na okruhu.. Že máte s manuálem více práce? No jasně kurva, jezdím protože mě to baví..
Petr Bláha
Petr Bláha Před měsícem
To není možný ta spotřeba, já mám 1.8t 165kw a jezdím za 11l dlouhodobou
xLukee Walker
xLukee Walker Před měsícem
Bohužel..Tenkrát dřív ty motory tak žraly no..
david martynek
david martynek Před měsícem
Yes konečně tady vidím to bmw co potkavam v třinci.
Bardys 24
Bardys 24 Před měsícem
Hrozně sympatickej týpek! Super díl.
Petr Cipin
Petr Cipin Před měsícem
Nevím,nechci se nikoho dotknout,ale těch 327km/h co prej dá se svým M140i se nechce věřit...
Roman Staroba
Roman Staroba Před měsícem
😂😂😂
Martin
Martin Před měsícem
Lež no, typicky majitel bmw
Matěj Ulč
Matěj Ulč Před měsícem
300 na motorce v pohodě, 300 v autě a týpek se bojí :D no já umírám :D :D
Radovan Zelenc
Radovan Zelenc Před měsícem
Ručné radenie bolo v pretekárskych špecialoch jediné.
Tomáš Milichovský
Tomáš Milichovský Před měsícem
Tohle auto máme doma
_Lu_Ky_N0_
_Lu_Ky_N0_ Před měsícem
Tenhle díl je naprosto skvělej! Doufám, že Romana uvidíme znovu :)
st3p4n00
st3p4n00 Před měsícem
Chce to delší verzi. Roman má bezva názory na spoustu věcí co říkal a určitě nejsem sám kdo by vydržel ho poslouchat klidně hodinu.
Dodavka Eu
Dodavka Eu Před měsícem
Strašný týpek 🤟🤟🤟🤩
vondry87
vondry87 Před měsícem
Paráda! Chvíli jsem uvažoval, že bych si ho taky koupil, protože tohle auto se prostě povedlo a jisté je, že BMW už lepší auto neudělá, protože mu to Evropská unie jednoduše nedovolí. Takže pánové kupujte, dokud jsou ;-)
Jiří Šebek
Jiří Šebek Před měsícem
Klidně se přiznám že jsem jeden z těch co dal dislike, proč? Protože jezdit s ostřejším autíčkem do města přes 300 po dálnici a sám přiznat že brzdy nejsou úplně nejlepší a že to auto na to není dělaný je samo o sobě dost na pováženou, když chci lítat přes tři kila, koupím si právě nějaký klasický eMko a ne tuhle ostřejší nákupní tašku. Že M5 jede jinak dnes než kdysi? No nečekaně, ale taky taková E39 byla mnohem víc o tom řidičském umu, ne jen tupě sednout a zmáčknout tlačítko, čímž se dostáváme k debatě o automat vs manuál, věčný souboj ze kterého vychází jediný závěr, manuál je mnohem víc o skillu za volantem, mnohem víc to pak vypovídá o schopnostech řidiče.
Hombre Cardiac
Hombre Cardiac Před měsícem
Brzdy jsou takové klasické bmw, takže žádná sláva, sám jsem tyhle upekl v mostě, ale pokud zabrzdíš jednou z velké rychlosti tak to snesou... nesmí se to ale opakovat 2x :D Dovolím si upozornit, že pán ve videu je motocyklový jezdec. Všichni víme, že motocykl je nebezpečný stroj, ikdyž máme top skills, může se stát nějaký úraz a mačkat spojku třeba se sádrou jde špatně. Takže rozumím tomu rozhodnutí, ikdyby to tak původně nemyslel.
Jakub Hladík
Jakub Hladík Před měsícem
Roman: "Auto s takovým výkonem a manuálem je na okruhu nepoužitelné.". Dodge Viper ACR 2017: "Podržet mi pivo." Borec má určitě pravdu, že na okruhy jsou pádla lepší. :) Video super. :)
Stáňa
Stáňa Před měsícem
Mmm není třeba chodit k jiné značce.. M2 Cs se dělá v manuálu dodnes.. Člověk co umí, tak si poradí i z manuálem a co si budem, je to víc :).
Rami El Sayed
Rami El Sayed Před měsícem
Automat je pro Ženský 😆
Michal Poznicek
Michal Poznicek Před měsícem
Výborné názory experta
Jan Spáčil
Jan Spáčil Před měsícem
Bootmod xHP xDelete Bimmercode E-sys Bimmerlink ... jou jou ;)
Matěj Bors
Matěj Bors Před měsícem
Audi RS3 je lepší, ale jinak super video.
rado hunčík
rado hunčík Před měsícem
@Matěj Bors chápem keď si audi fanatik tak fajn, asi ťa nebaví driftovanie, je to tvoj názor :-)
Matěj Bors
Matěj Bors Před měsícem
@rado hunčík nesouhlasím!!!
rado hunčík
rado hunčík Před měsícem
Není v ničom lebo rs3 je platforma predokolky takže horšie rozložená hmotnosť, nedotáčavý charakter atď. Toto je najlepší hatchback v histórii a už podobný nikto asi nevyrobí ani Bmw.
David Sosnak
David Sosnak Před měsícem
No konecne nekdo z Trince
Petr
Petr Před měsícem
345kw ne...je to 345 koní... =)
Petr
Petr Před měsícem
@Assasin Hard a co jako?
Assasin Hard
Assasin Hard Před měsícem
@Petr tak na to ještě upozorňuj co
Petr
Petr Před měsícem
@Ukaž Káru Official ach ty úpravy ;-) ono to tak svádělo k tomu,že se stala chybička. Sériovej výkon je 340 koníků. Zaměnit ps za kw se může stát. Tady se ovšem stala chyba u mě. =)
Ukaž Káru Official
Ukaž Káru Official Před měsícem
Ne... poslouchej ;)
Petr ZuKi
Petr ZuKi Před měsícem
Skvělej týpek...Díky
Vladislav Novák
Vladislav Novák Před měsícem
Bezva moc mě to potěšilo.
Tomáš Jedno
Tomáš Jedno Před měsícem
Auta šampionů? Trošku copyright.
René Lopour
René Lopour Před měsícem
Super díl super týpek jen jediné s čím si dovolím nesouhlasit je že nikomu není jedno spotřeba 😄 když pojedu na tempomat po dálnici tak jsem zhruba na těch 8l/100km a teď mám průměr 16l/100km a mám takový průměr už 5 let 😄
Jiří Vojta
Jiří Vojta Před měsícem
Čau, nekadí vás, že vám #autasampionu tak trochu vykrádají obsah? Samozřejmě vy jste to nevynalezli, ale...
Jakub__Zboril
Jakub__Zboril Před měsícem
Zdravím. Chci se zeptat kdy bude díl s Audi TT RS???
Martin Suchý
Martin Suchý Před měsícem
Cau co rikas na novy porad na O2 tv? AutaSampionu? Docela te zkopirovali
Peter Sochor
Peter Sochor Před měsícem
po dlouhy dobe bavorak co me docela zaujal, a super rada na zaver .. loni me nakouril typ na kruhaci a taky mi rek ` ja sem vas nevidel`
tomas richtr
tomas richtr Před měsícem
člověče vy jse nezastavili na stopce
Pavel Majer
Pavel Majer Před měsícem
Hele to zrychlení měříte pomocí GPS ?
Arthur Šedivý
Arthur Šedivý Před měsícem
co to řekl, volfwagen golf? :D
Arthur Šedivý
Arthur Šedivý Před měsícem
@Matěj Masný 3:25
Petr Platzer
Petr Platzer Před měsícem
@Matěj Masný 4:08 VW Golf R
Matěj Masný
Matěj Masný Před měsícem
V jakém čase?
Další
10 NEZVYČAJNÝCH VECÍ #4
5:20
10 NEZVYČAJNÝCH VECÍ #4
5:20
D3 Land Rover Defender. 2021
33:43