Temný

Daniela Písařovicová otevřeně o DVTV, slávě, České televizi, politice a Andrejovi Babišovi 

Odebírat
zhlédnutí 74K
99% 11 000 43

PODÍVEJTE SE NA CELÝ ZÁZNAM (1h:38min) ► www.patreon.com/posts/5231586...

Daniela Písařovicová je moderátorka. 16 let pracovala v České televizi, kde moderovala například Studio 6, Interview ČT24 nebo hlavní zpravodajskou relaci Události a Události, komentáře. Před pár měsíci se rozhodla odejít z ČT a dnes natáčí pro DVTV.

===

PATREON: www.patreon.com/standashow
TWITTER: standashow
INSTAGRAM: standashow
FACEBOOK: Standashow
TIKTOK: www.tiktok.com/@standashow

STANDA

SHOW

čas přidán

 

13. 06. 2021

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 0   
Hvezda Nhl
Hvezda Nhl Před 22 dny
Pane hruška super
Pigik Prasatko
Pigik Prasatko Před 24 dny
Působení Danieli v DVTV je katastrofa. Pokládá nesrozumitelné, nesmyslné dotazy. Hosti často nerozumí. Tváří se jak kdyby končil svět, snaží se ždímat emoce, ale přitom to působí strašně šroubovaně. Děs běs. Doporučuji rozhovor s Kupařem 29.6. Danielo, něco s tím udělejte toto se fakt nedá konzumovat.
Anton Smatanik
Anton Smatanik Před měsícem
typicka kavarna
Max Luk
Max Luk Před měsícem
No, z paní Písařovicové se po zhlédnutí jejího výkonu v rozhovoru s ministryní Maláčovou rozhodně rozplývat nemůžu (a to podotýkám nejsem fanda Maláčové a ČSSD). Jen jsem nevěřícně koukal na ten absolutní amatérismus, kdy nebyla schopná zakrýt svojí politickou orientaci. Každý někoho preferuje, ale ona jako "špičková" novinářka by to měla být v sobě schopná ukočírovat.
Jonáš Vohrna
Jonáš Vohrna Před měsícem
Pozor na slova střádat a strádat, každé znamená něco jiného. :)
Josef Jiřík
Josef Jiřík Před měsícem
Velmi sympatická kočka.
Eduard Czuwak
Eduard Czuwak Před měsícem
no jo, o cem jeste Bakalova moderatorka bude mluvit? o Babise! o cem jeste.... at nam rekne neco o Bakalovi
Matthias Langersson
Matthias Langersson Před měsícem
Daniela Písařícová je česká verze Jennifer Aniston :D Taková kočka vzhledem ke svému věku. Jsem zvědavej, jak bude vypadat za 15 let. Dle mého to bude stále kočka, za kterou se otočí i mladí kluci :)
Pavel Zbyněk
Pavel Zbyněk Před měsícem
😃👍
Za Šipkou
Za Šipkou Před měsícem
Evidentně hodná a citlivá ženská (snad nebude vadit, že nepíši "žena"). Daniela je fajn.
Eva Bártová
Eva Bártová Před měsícem
Nemám ráda DVTV ale Danielu ano:)
Enn Luki
Enn Luki Před měsícem
Zajimavy rozhovor, formatu DVTV fandim od zacatku.
Oli Mrazkova
Oli Mrazkova Před měsícem
Mě tedy Daniela nesedí, ale to je můj názor a nikomu ho necpu😉😀
petr bokotej
petr bokotej Před měsícem
Paní Písařovicová je opojená sama sebou a vůbec neuměla vysvětlit, proč je nezbytné povinně hradit veřejnoprávní média - ono totiž žádné důvodné vysvětlení není. Prý proto, aby vznikaly dokumenty a filmy. Je mnohem lepší, by si divák sám mohl vybrat, za co chce utratit své peníze (NETLIX, HBO, internetové noviny, než aby povinně platil do sebe zahleděnou partičku z kavčích hor, které bude určovat, na co se koncesionář za své peníze bude dívat a jaké informace a rozhovory mu budou poskytovány. Už jenom ten její kategorický názor, že ČT je nezbytná, jí zcela diskvalifikoval - rozumnou debatu vést neumí...
Jan Václav
Jan Václav Před měsícem
Nemůžu si pomoci, mám raději milé lidi, tady jde zima, i když je na tváři něco jako úsměv. DVTV ničím neobohatila, možná naopak.
Barendol Neznámí
Barendol Neznámí Před měsícem
Do teď jsem tě měl rád, Stando. Nechápu, proč by to mělo být dál jinak.
James Hrnecek
James Hrnecek Před měsícem
Nejhorši rozhovor ever
Antonín Žovinec
Antonín Žovinec Před měsícem
Děkuji, že to tu zaznělo. Standardy se dodržovat musí. BTW si to nemyslím :D
Magdalena M.
Magdalena M. Před měsícem
Asi žiju v nějaké sociální bublině, ale fakt si myslím, že televize už nikoho nezajímá, nikdo na ní nekouká - jasně jo, ten milion důchodců, co neumí zapnout počítač. Tedy považuji za přechod z normální telky na internet za povýšení - jako by televize byla jen trenažérem a internet ten opravdivý svět.
DaStr
DaStr Před měsícem
Zkreslená představa.Veškerá MSM v kombinaci s internetovými službami slouží k programování lidského podvědomí k formování toho "správného světonázoru".V dnešní době je to prosazování různých multikulti lgbtq+propagand které mají za úkol jediné.Nabourat potažmo odbourat racionální smýšlení se zaměřením na národní hrdost ve prospěch globalizace.Jinými slovy dnešní presstituti formatuji světonázor směrem k tomu,aby lidé dobrovolně přijali "nový normál" v podobě digitálního koncentráku pod totální kontrolou a brali jej jako samozřejmost.Takový Brave New world chtělo by se říct.Všechno je součástí agendy 2030 a nyní probíhajícího velkého resetu o kterém nemají tito presstituti včetně zdejšího standy dovoleno mluvit na "plnou hubu".Ohrozili by tím svou reputaci a hlavně příjmy.Takže taková je pravda.Pravda bolí,ale zároveň osvobozuje.To hlásal už mistr Jan Hus viz. Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, mluv pravdu, drž se pravdy, braň pravdu až do smrti, protože pravda tě osvobodí od hříchu, od ďábla i od smrti… Nejmilejší, žijte podle poznané pravdy, která vítězí nade vším a mocná je až navěky.
Jiří Jeřábek
Jiří Jeřábek Před měsícem
Propagandistická ČT by se měla úplně zrušit. Písařovicová ale přešla z bláta do louže. U Smetany a Drtinové nemůže být o objektivitě ani řeč. Jejím fanouškům se líbí jak vypadá, fantazírují jak úchyláci, ale intelektem a charakterem patří do průměrného stáda mainstreamových novinářů.
Eduard Czuwak
Eduard Czuwak Před měsícem
Nechapu co tim myslite "objektivita"???? Bakalova televize - Bakalovy novinari - Bakalova moderatorka.
Petr Ipsen
Petr Ipsen Před měsícem
Paní Písařovicová si za sebou táhne komplex "nepostradatelnosti" ČT. Takže nebude zase spokojená, bohužel, ..je to sympatická dáma. Česká televize je v současné formě přežitá, nutí platit na základě nesmyslného ustanovení zákona, jinými slovy nedíváš se, nepotřebuješ k životu, snad nejsi úplný primitiv ale plať! Paní Písařovicová si asi neumí život bez ČT představit, což jí v alternativě dává zvláštní punc opravdového nadhledu. Záchrana vyučování v době pandemie je opravdu husarský kousek při mnoha miliardovém rozpočtu. Kdo se chce na ČT dívat ať platí, kódovaní je dnes technicky i nákladově banální záležitost.
Josef Kotnour
Josef Kotnour Před měsícem
Aha, placený kanál pro menšiny a náročného diváka - že to jako ekonomický model ještě nikoho nenapadlo!!!! ČT je jiná - viz domlouvání Daniela Stacha o pořadu s L. Kraussem - Lawrence Krauss je fyzik a kosmolog, který zásadním způsobem přispěl k výzkumu temné hmoty, současně je hvězdou filmu Unbelievers. Dostal pozvání do pořadu Hyde Park Civilizace České televize. „Vysílali jsme s ním živě z Olomouce v rámci festivalu vědeckých filmů AFO. Přišel do improvizovaného studia a ptal se, jak to bude probíhat. ‚Budeme se teď od osmi bavit o vědě,‘ řekli jsme mu. ‚Počkejte, v prime time o vědě? A jak to bude dlouhé?‘ - ‚Padesát pět minut.‘ - ‚A kolik tam bude commercial breaks?‘ - ‚Reklamy žádné, jsme veřejnoprávní televize.‘ A on to bral jako vtip: ‚You are kidding!‘“ smál se. Pak se zeptal: ‚A jak budeme mluvit?‘ - ‚Anglicky.‘ To už zůstal koukat a povídá: ‚Tak stop. Vy mi chcete říct, že se budeme v hlavním vysílacím čase celou hodinu a bez reklam v angličtině bavit o vědě?‘ - ‚Ano, to přesně se vám snažíme říct.‘ - ‚Tak to je neuvěřitelné! V Americe dostanu maximálně šest minut na to, abych vysvětlil podstatu vesmíru!‘“ vypráví o svém slavném hostu Daniel Stach, novinář České televize, který má moderování Civilizace na starosti." No a i o tom je ČT. Závidí nám ji i v Americe.
Rocky Mountain
Rocky Mountain Před měsícem
Ten rozhovor o těch ženách v politice byl opravdu hrozný. To mě paní Písařovicová velmi (a nemile) překvapila. Buď se jí tedy ten rozhovor moc nepodařil a nebo je s ním spokojena a pak to znamená, že jsem z ní měl doposud špatný (rozumějte přehnaně dobrý) dojem. Ona musí nejlépe vědět, jestli je s tím, jak se tam prezentovala spokojená a nebo ne. Náš pohled na ní - to je pak už jen věc kompatibility.
Richard L.
Richard L. Před měsícem
Smutný osud sympaťačky 😉. Z jedné desinformační žumpy do druhé. A s plným elánem. 👎.
Jiří Hloušek
Jiří Hloušek Před měsícem
rozhovory s lidma z ČT jsou nejnudnější záležitost EVER. Ty jejich redakční půtky v zaprděný organizaci, to je teda vzrůšo. Ale za to Stando nemůžeš, to tak prostě je.
somnambul1983
somnambul1983 Před měsícem
sranda, ze to vychazi ve stejnou dobu, kdy totalne profesionalne selhala v Dvtv s Malacovou
Lukáš Michalský
Lukáš Michalský Před měsícem
Stanislave, rozhovor byl nudný, paní neumí mluvit (neustále používá slova vlastně a prostě) což je iritující. Zarážející však je tvá nezdravě bílá barva. Jdi občas ven, je tam hezky. Nachytat trochu vitamínu D je ten nejblahodárnější pocit. Zkus to!
1honzyk
1honzyk Před měsícem
Mně daleko víc vadí Standovo "za mě" kéž by tenhle debilní patvar navždy zmizel z mluveného i psaného projevu.
Michal Mariak
Michal Mariak Před měsícem
Tuhle pani jsem neznal dokud nepřestoupila do DVTV :D jako někde zmizíš a někde si objev 😄
RH142
RH142 Před měsícem
Stejný účes.
MEGARANA
MEGARANA Před měsícem
Má platonická láska.
bodikx
bodikx Před měsícem
Příjemná a inteligentní žena, ale bože ona je opravdu krásná!😍
Rozalie Munkova
Rozalie Munkova Před měsícem
Jednou Dvořákův mopslík, vždy Dvořákův mopslík.
Marlene Rose
Marlene Rose Před měsícem
Je výborná Škoda ze dvtv má na YT jen krátký sestřih - což mi hlava nebere - zvlášť pro nás mimo ČR - je super ze komentuje zákulisí - at se daří
Patrik Novák
Patrik Novák Před měsícem
DVTV má svůj web, kde jsou rozhovory celé 😉
Jaroslav Kabeš
Jaroslav Kabeš Před měsícem
Ve vsi ucte k Daniele...jsem skalni fanda DVTV a jsem presvedcen ze Drtinova/Veselovsky nemaji v branzi konkurenci. Myslel jsem ze tam Pisarovicova zapadne. Bohuzel se tak nestalo. Pustil jsem si namatkou par jejich rozhovoru a tusim ze se tam dlouho neohreje. Proc? Ona si totiz sebou pritahla tu kouli "vyjadrovani ap." od Ct. D/V se od toho oprostili hnedle a dali tomu osobity naboj. Pisarovicova se s tim stale pere. Dejme ji tedy jeste cas...ale nezapada mi tam vubec. Tot ale jen muj nazor.
Max Biagi
Max Biagi Před měsícem
Danča je má NEJ moderátorka ❤️❤️❤️❤️ skvělá ženská. Díky
Vasja Vasja
Vasja Vasja Před měsícem
Paní Daniela je prostě soudružka.
Jiří Bárta
Jiří Bárta Před měsícem
Nejhezčí vrásky od smíchu kolem očí, které jsem za poslední dobu viděl :) Daniela je skvělá :) Díky Stando.
Petr Melichar
Petr Melichar Před měsícem
Olga tehdy odpověděla několikrát za sebou jasně a zřetelně, ale Písařovicová jela neustále jak zaseklej gramofon... Prostě rozhovor tehdy naprostej fail. Tak Stando, ,,nesimpuj" 😆
Jan Valečka
Jan Valečka Před měsícem
Taky chci bejt tak opálenej :D
Kit
Kit Před měsícem
uvolněné rozhovory na pohodu jsou nejlepší .. byl dost dobře uvolněný .. oba pohodoví, usměvaví .. to zahřeje ..
Martin Martim
Martin Martim Před měsícem
Krasna, inteligentni usmevava zenska.
David Bart
David Bart Před měsícem
Tak teda už nevím , předtím Železný s respirátorem kde ve studiu ČT respirátory už nenosí a teď Danielou z DVTV kde to mají už jako fetiš a teď bez masky 🤔
Bezejmenný Lotr
Bezejmenný Lotr Před měsícem
Ta ženská vždy využije sebemenší příležitost se zviditelnit. Tu Stardance, tu bulvárek, tu internetové rozhovůrky, a to nepočítám, že pracovala v ČT a teď v dvtv. ⭐ jedna
Vojtěch Kouba
Vojtěch Kouba Před měsícem
Daniela je intelitentní, vzdělaná a krásná a rozhodně by byla škoda kdyby se něvěnovala moderování. Díky za rozhovor, bavil nás. Jen nechápu, proč stando pořád šiješ do ČT.. :( Mě to přijde škoda, těch lidí, kteří do ČT kopou je dost... a sami maj dost práce s vyvažováním.
AlejjSi
AlejjSi Před měsícem
@Vojtěch Kouba No, ono rozdíl bude asi v tom, že komerční televize to nemá přímo z našich kapes a ne povinně. Jakože jasný, komerční televize má prachy od firem, co platí za reklamu a ty mají zas prachy od nás, když si tam něco koupíme, ale ČT (a i ČRo) mají prachy od nás, platit to musíme, pokud máme doma telku či rádio (a je úplně jedno, jestli ČT zapnu, nebo mám TV jen na filmy...), takže by bylo záhodno, kdyby se aspon snažili dělat věci, jak píšete, vyváženě. Kvalitní produkce možná vzniká, ale že by jí bylo spousta, ehm...když si vzpomenu na výplody jako Případy prvního oddělení, Sanitka 2, tak si říkám, že to by zdaleka na komerční televizi nemělo šanci. A samozřejmě, jak píšete, ta vyváženost...jako mě vůbec nevadí, že se šije do Babiše, do Zemana a jeho kliky, nicméně mi vadí, že se to zjevně děje na "něčí" příkaz, zatímco třeba věci z doby nedávno minulé se prostě neřeší, protože se tomu "někomu" nehodí. A v dnešní době covidové je vidět, že obsah, co produkují, je až moc v souladu s tím, co se komu hodí pro kontrolu a strašení lidí. A zase, dělat to soukromá televize, ok, je to jejich boj za jejich prachy, ale veřejnoprávní televize ne...
Vojtěch Kouba
Vojtěch Kouba Před měsícem
@Marek Sýkora a Vy jste se náhodou nekoukal třeba na Most, nebo Pribánovy Trabanty? Myslím, že z těch peněz vzniká spoustu kvalitní produkce. Oproti tomu komerční televize neutratí méně a kvalita je někde jinde....
Marek Sýkora
Marek Sýkora Před měsícem
Dělá to dobře. Těch 7 miliard, které se dneska spálí v ČT každý rok, by šlo využít daleko líp.
martin losos
martin losos Před měsícem
*o Andreji Babišovi
gambini
gambini Před měsícem
Jojo analytička tuhle pozici z firem typu ovb dostal asi kazdej kdo ma normalni zivotopis. Jinak super rozhovor
rene korbicka
rene korbicka Před měsícem
Standa je v tomto oboru jasná jednička v ČR, škoda že nemá víc zajímavých hostů.
Miloslav Kordík
Miloslav Kordík Před měsícem
Standa má prakticky jenom zajímavé hosty ,-) To vypadá, že jsi ho začal sledovat včera ....
Lukáš Frint
Lukáš Frint Před měsícem
Sestřih rozhovoru se Zuzkou Piklovou bude??
Peterson
Peterson Před měsícem
Nejhorší rozhovor ever :-D
Petr Klepetko
Petr Klepetko Před měsícem
Reálně jsem to chtěl napsat, ale byl jsi rychlejší 😂
Miloslav Kordík
Miloslav Kordík Před měsícem
Naopak ,-) But not for kids :)
Miloslav Wolf
Miloslav Wolf Před měsícem
dvtv sleduje 20tis lidí, nedělejte z toho giga projekt
Patricio Hajdino
Patricio Hajdino Před měsícem
Přesně
Robert Janik
Robert Janik Před měsícem
tolik maji predplatitelu. Nektere porady ale prece sdili na aktualne, ci hospodarkach, takze ten dosah je v techto pripadech i radove vetsi.
Rulakful
Rulakful Před měsícem
Jasně... 20 tisíc :D :D To máte čísla z roku 2014 ne? Nebo jste si je úplně vymyslel?
Miloslav Kordík
Miloslav Kordík Před měsícem
Nechceš tuhle debilitu přehodnotit? Je to samozřejmě tvoje věc, každý může být veřejně za vemeno, jak je mu libo ,-)
Patrik Špicl
Patrik Špicl Před měsícem
mají 10k platících :D
--
-- Před měsícem
Stando od tohohle rozhovoru tě mám rád.😁
Jiří
Jiří Před měsícem
Já si prostě nemůžu pomoct, ale Daniela mě strašně přitahuje a to je mi 25... atraktivní, půvabná a inteligentní žena.
Jiří Pokorný
Jiří Pokorný Před měsícem
Proč mi aplikace doporučila z tisíců videí zrovna tenhle rozhovor? Nemůže přece vědět, že se mi paní Písařovicová líbí a dlouho jsem ji neviděl. 🍀🧿
Hvezda Nhl
Hvezda Nhl Před měsícem
🤣
zexpyedits
zexpyedits Před měsícem
@Total Bluffer hej borci to staci xddd
Total Bluffer
Total Bluffer Před měsícem
pohonils?
Martin Navalaný
Martin Navalaný Před měsícem
Jestli to tak půjde dál tak za chvíli budem pod zákonem :-D
Ravel
Ravel Před měsícem
Nejlepší rozhovor
Simon Babka
Simon Babka Před měsícem
Kočička
Patrik Novák
Patrik Novák Před měsícem
Dobrej rozhovor
Další
FOTBALOVÁ CHALLENGE! /BETA
17:55
DIGGING A SECRET TUNNEL part 4
18:50