Temný

Lili | Real Talk: Pro televizi jsem moc nebezpečná. Tomia bych nepozvala. Z politiků nic nedostaneš 

zhlédnutí 125K
96% 1 203 44

www.patreon.com/ukulatehostolu
Pokud se vám rozhovory U Kulatého stolu líbí, chtěli byste vidět bonusová videa a mít možnost hostovi položit otázku, tak můžete naši tvorbu podpořit na Patreonu.
Lili je autorka a moderátorka úspěšného rozhovorového pořadu Real Talk. S Lili jsme v podcastu probrali, koho by na rozhovor chtěla dostat a koho by naopak nikdy nepozvala, jaký má názor na spolupráce se značkami, jak se zpětně dívá na Real Talk s Emmou Smetanou a Kazmou, a jak vnímá peníze a bohatství.
Instagram:
U Kulatého stolu: ukulatehostolu
Martin Klesnil: martinklesnil
Patrik Fiala: patrikfdf
ČSFD:
www.csfd.cz/film/874757-u-kulateho-stolu
Mikrofony a rekordér:
Samson Q2U a Zoom H6
Kamera:
Sony FDR-AX100
Software:
Adobe Creative Cloud
Jednorázová podpora:
bit.ly/2PmcTVi Paypal
bit.ly/2DvDn45 Streamlabs (Visa, Mastercard, AMEX, Paypal)
Kontaktní email:
info@forcapture.com
Odkaz na druhý kanál Best of U Kulatého stolu, kde jsou ty nejlepší části ze všech rozhovorů: bit.ly/best-of-kulaty-stul

čas přidán

 

23. 09. 2020

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 100   
Láska ke zdraví
Láska ke zdraví Před 8 hodinami
Na peníze se neptá. To je etika, ne tabu.
Marek Serafin
Marek Serafin Před 11 hodinami
27:50 nebyl to Duklock ten slovenský podcast? Podle mě je má super :) Taky by se tady mohl někdy objevit :D Někdy byste mohli pozvat i Za hranicí fitness podcast, bylo by to extrémně zajímavé :D
Slavomír Nepríčetný
Ubo*anda :)
Radislav Spilka
Radislav Spilka Před 3 dny
Pracoval jsem pro IQOS, záleží od modelu. Teď jsem obohatil Váš život nepodstatnou informací. :) :D
Snoke 98
Snoke 98 Před 4 dny
Prej "ještě když si jako pěkná holka" 😂😂 Takovej obycejnej podprumer.
Mr Pink
Mr Pink Před 6 dny
and another MEH/PLASTIC/FAKE person ;) today wahmen are rly boring... ;)
Lenka Dlabajová
Lenka Dlabajová Před 8 dny
Myslim ze kluci mohli "vytezit" z rozhovoru daleko vic... celkem nuda... to kdyz dom si pustila Lili a jeji rozhovory... treba s Tarym.. to bylo neco.. je super :)
Ivo Malina
Ivo Malina Před 8 dny
Alespoň se potvrdilo, že je to dilinka :D
BlueFlashCZE
BlueFlashCZE Před 11 dny
To by mne zajímalo ten Leoš. Nižší desítky milionů ročně by to bejt mohly?
CzeJacob
CzeJacob Před 13 dny
U slečny jsem se hodně nudil .. ale mám vás rád borci 😊 ..
dzitaba
dzitaba Před 17 dny
Lili mi teda moc "real" v tomto rozhovoru nepřišla. Dobrý, že kluci trochu kontrovali tím tématem ohledně reklam na alkohol, ale ani tak si to Lili vůbec nezvládla obhájit.
Camay Manstrale
Camay Manstrale Před 17 dny
Delat rozhovor neemandu s neemandkou - to uz musi byt ten kanal hodne zoufale v haji 😀😆 Kdo zna vas hoši? A kdo zna poradne ji? Hrajete si na Ebena a jeho Na plovárně nebo na Hanzlika a jeho Úsměvy, ale dohromady vy 3 všichni jak tam jste, jste neudělali nic pořádného pro obohacení tv zábavy anebo publicistiku. Uz jen schází aby si vas dva pozval nejaky dalsi neemand do svyho pidi neprofi poradu kdesi na you tubusu a přispěl tak dalsim dvouhodinovym plkancem do hromady sracek o nicem na cele teto moderni platformě, o ktere ani nemate jistotu, ze bude za rok-dva-tri vubec fungovat dal a stvořil tak opet a znovu velke NIC do niceho 😀😀
Hansel Vogis
Hansel Vogis Před 6 dny
Oni si fakt nehrajou na Ebena. A pro TV zábavu nic neudělali. Proč taky? Oni jsou na internetu, ne na televizi. Doporučuji vypnout internety a jít se dívat na Novu a Ordinaci.
Tomáš Strnad
Tomáš Strnad Před 24 dny
Nejlepší moment z videa (29:45) je zřejmě podvědomá reakce kluků na slovo p*del. :D Musel jsem si to pustit několikrát za sebou.. :D Kluci, palec hore za synchronizaci.
martbenmarty7
martbenmarty7 Před 19 dny
ja to posloucham na pozadi a obcas si prectu komenty...super postřech zasmal jsem se :-)
Jan Dzema
Jan Dzema Před 24 dny
cscamera.info/market/emTVbK2Ao5mpy6g/video
Hana on the Road
Hana on the Road Před 25 dny
Mně přijde, že moderátoři vůbec neumí dávat rozhovory. Možná je to tím, že od nich máme určitá očekávání podle toho, jak působí na jejich show. Nebo je jim tahle pozice na druhé straně fakt nepříjemná. Ale jak Lili, tak Standa, tak Honza Dědek byli u vás fakt zvláštní... Standa se až moc snažil, Honza Dědek byl hrozně vážný a z Lili to leze jako z chlupaté deky. A to mám všechny tři tyto moderátory fakt ráda. Zvlášť Honzu Dědka zbožňuju.
Magdalena Vašková
Magdalena Vašková Před 25 dny
Ale pozvete Tomia bude sranda.tesim se na Vase reakce a komentare.proc zvat lidi s kterymi si vse odkyvate.lepsi dynamika je s clovekem jineho nazoru.je to fasista rasista nacionalista ale vy si s nim poradite.aspon mu ukazete jak jeho teorie jsou vsem pro smich nikdo mu stejne neveri.vzdyt je hloupy a jeho argumenty hrave vyvratite.moc Vas prosim😊aspon se vsichni zasmejeme.
ela repkova
ela repkova Před 26 dny
Ne ne ne ne ne :D
Veronika Čermáková
No nerada bych slečnu urazila, protože za to nemůže, ale má takovej zvláštní přízvuk.
Hansel Vogis
Hansel Vogis Před 4 dny
@Veronika Čermáková Mimochodem Zbigniew Czendlik má pořad v ČT a mluví s polským přízvukem. Je to nějaký problém? Není.
Veronika Čermáková
@Hansel Vogis OK vzdávám to.Diskriminace a požadavek pro vykonávání práce je rozdíl.Třeba mi slečna za pár let vytře zrak.Mě to prostě trvalo si na její hlas zvyknout.
Hansel Vogis
Hansel Vogis Před 4 dny
@Veronika Čermáková Jinými slovy diskriminujeme cizince. Protože vůbec nezáleží na přízvuku, ale na spoustě jiných věcech. Teď nehodnotím, co říká. To je na jinou debatu.
Veronika Čermáková
@Hansel Vogis Tak jinak, pokud budu mít např. křivé nohy, těžko budu dělat top modelku. Ona si tak nějak šlape na jazyk.Takže ji v hlavních zprávách neuvidíme.Česky mluví skvěle na cizinku, kéž bych tak uměla anglicky jako ona česky.Jen bych asi netvrdila, že nejsem na obálkách prestižních časopisů, protože jsem pro ně moc nebezpečná.Však ať si má svůj pořad, baví mě.Jen nevím, v čem je tak nebezpečná, že ji tam nechtějí.
Hansel Vogis
Hansel Vogis Před 4 dny
@Veronika Čermáková Přečetl jsem si a co jako má být?
Anonymní Káča
Anonymní Káča Před měsícem
Chlapci, několikrát jsem na Spotify Lili přeskočila, protože ji v jejich rozhovorech moc nedávám, ale pak jsem si přečetla X kladných komentářů na YT a mám to shlédnuté. Musím říct, že to je jeden z nejlepších a nejupřímnějších dílů. Výborná práce. P. S. Je mi ze sebe zle, protože jsem Lili odsoudila dříve, než jsem měla. 😅🤣
Daniel Bíro
Daniel Bíro Před měsícem
2:1 pre Lili
Tomas Herzinger
Tomas Herzinger Před měsícem
Lili je trochu dětinská. Lidé neprozrazují své příjmy, protože žijeme ve společnosti plné předsudků a falešnosti. Lidé se navzájem pomlouvají a jeden druhému škodí, i když z toho nemají jiný prospěch, než dobrý pocit. Lidé si častokrát prostě jen závidí a to mezi ně staví naprosto zbytečnou bariéru. Pro jiné někdo vydělává málo a tak je aušus, který by se měl za sebe stydět, protože se málo snaží a druhý, který vydělává třeba až moc, tak by se měl stydět za to, že jeho příjmy jsou třeba nezasloužené, či pochybné. Takže jednoduchá odpověď jsou mezilidské předsudky a to je důvod, proč dospělí, zralí "chudí" lidé a "bohatí" lidé, či lidé ze středních tří nechtějí zveřeňovat, čí sdělovat své příjmy. Je to přirozené a z mého pohledu tohle není žádný mýtus a ani dogma. Protože nežijeme v přirozené společnosti. Je to společenské přání, nebýti následně kádrován a ti, kteří jej nerespektují, nerespektují protějšek, se kterým dělají rozhovor.
Jirgen JUSTJirgen
Jirgen JUSTJirgen Před měsícem
1:10:05 funguje vyhledejte si Kris harbour natural living má o tom celej kanál
Archie Atlanteon
Archie Atlanteon Před měsícem
K Leošovi :) ve Forbesu psali že minulý rok vydělal 90 milionů a půlka z toho byl z instagramu :)
Filip Křížek
Filip Křížek Před měsícem
Náhodou jsi myslím, že Lili by byla skvělá v roast rozhovorech, protože si to možná neuvědomuje, ale příjde mi, že i v Realtalku občas lidi fakt dobře roastne :D
muddy.essential
muddy.essential Před měsícem
nejvíc nesympatická typka na celym internetu :D
Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák Před měsícem
Pozvat si do pořadu konkurenci?Zajímavý nápad
Gerald5251
Gerald5251 Před měsícem
vždy keď zapnem tento podcast sa triggernem že sa to vola u kulatého stolu a majú hranaty stôl a vypnem to.. nikdy som nevidel viac ako 4 sekundy, vymente stôl pls
unique
unique Před měsícem
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDd typico kamo vyhral si koment dne
MrBoombastyc
MrBoombastyc Před měsícem
30:40 Hele pokud vim, tak to bejvá tak, že ten pozvanej může předem určit nějaký zakázaný téma. Alespoň Comedy Central Roast to tak má. Cituju z Wikipedie: "Some roastees have stated that certain topics are off limits. Pamela Anderson, for example, prohibited jokes about her Hepatitis C infection. Joan Rivers disallowed jokes about her daughter Melissa, William Shatner asked that the death of his wife not be mentioned, and Donald Trump prohibited jokes about him not being as wealthy as he claims he is."
Radovan Wicha
Radovan Wicha Před měsícem
Většinou vaše podcasty rád poslouchám, ale někdy fakt střelíte vedle. Roznovor s touto paní byla jen čirá nuda, nuda, povrchnost a kecy. Je vidět, že podcasty může nahrávat absolutně každý. Mě dokonce připadala i tak trochu hloupá a povrchní. A upřímně - vaše otázky také nebyly nijak inspirující. Míváte mnohonásobně lepší rozhovory.
budu línej
budu línej Před měsícem
Rozhovor, kterej nebyl real byl určitě s tím TMBK. Štěstí, že dělá koláže a nejde moc vidět.
vojta tesar
vojta tesar Před měsícem
Real talk= strašně na píču rozhovory
plastic0o
plastic0o Před měsícem
Přece i když by někdo někomu dokola nabízel alkohol nebo drogy, je to rozhodnutí toho druhého člověka jestli si to vezme nebo ne, jestli se na to cítí nebo ne. Nenutí ho k tomu tak, že by mu vyhrožoval smrtí, jestli si to nevezme. Může být tisíce reklam a je potom na lidech najít si o tom informace a sami se rozhodnout, jestli si to koupí nebo ne. Nikdy to není vina toho, kdo dělá reklamu, ale je to čistě o rozhodnutí toho člověka, každý je sám sa zebe zodpovědný, to je jasný.
Marika
Marika Před měsícem
Irituje mě...
jirka87
jirka87 Před měsícem
Já se asi zeptám jako úplný idiot, ale...jsou ta sluchátka nutná ?
vysajbong23
vysajbong23 Před měsícem
Je vidět, že na to koukají i lidé bez vlasů 😂😂😂😂😂😂🔥 tak to pobavilo!
OVOCNY CHECK
OVOCNY CHECK Před měsícem
chalani co pocuvaju JRE a pocuju ayahuasca prvy krat? som prekvapeny
Relikt
Relikt Před měsícem
Rozhovor o ničem, člověk se nic nedozvěděl. Každopádně ta holčina se mi charismaticky vůbec nelíbí.. Ani nevím kvůli čemu 👌
Magdalena Vašková
Magdalena Vašková Před měsícem
na zapade se uz drogami neleci
Magdalena Vašková
Magdalena Vašková Před měsícem
60.letech se verilo psychologove a psychiatri ze drogami hlavne LSD vyleci schizofrenii psychozy atd.lekari kteru tento trend propagovali na sobe zkouseli LSD aj latky skoncili jako fetaci a rada z nich zemrela na poskozeni mozku s ruznymi formami demenci.nevim proc my se mame vlamovat nekam kde bylo prokazano ze hrozi ujma na zdravi.budte radi ze jste zdravi a vykaslete se na drogy a jine stimulanty.
Magdalena Vašková
Magdalena Vašková Před měsícem
doporucuji nezkouset zadne drogy. u nekoho hned po prvnim uziti se rozvine psychoza ci schizofrenie.pokud ne hned. znici se urcite nervove spoje po emoce.psychoedelika byl hit na zapade v 60.letech zavadela ho tzv frankfurtska skola ktera ovlivnil psychiatrii a psychologii a celou dpolecnost bohuzel ne v dobrem.protoze jeji predstavitele byli velci komuniste kterym slo o destrurukci spolecnosti prave drogami pornem sexem atd. cim vic perverznosti se dokazalo z cloveka dostat tim lepe.cili mladi to uz tady bylo.drogy ne ...frankgurtskou dkolu ne.predstavitelem byl napr.Adorno aj.velci komousi kteri podporovali rozpad rodin nevaxany sex hippies atd
LuckyPyjamasTV
LuckyPyjamasTV Před měsícem
Ta má výstřih až já nevím kam.. :D
MrrDoNN
MrrDoNN Před měsícem
myslím že by to chtělo pořídit 360 kameru přímo na stůl a vyřešit jinak ty stojánky :) . Poklona za oční kontakt pánové!
Smet1234
Smet1234 Před měsícem
IQOS prodávají více druhů, nejnovější je IQOS Duo, kde ta tužka, do které se vsouvá náplň, vystačí na dvě dávky bez dobití. Pak se musí dát nabít (tak 3 - 4 minuty) do pouzdra a pak se opět může dát dvě naráz.
PAN VIPER
PAN VIPER Před měsícem
vyjádřila se někde k rozhovoru s X Doležalem? :D nemám chut se dívat na celý rozhovor s ní protože mi není sympatická - ale ten rozhovor byl skvělý cringe :D
adam pittrr
adam pittrr Před měsícem
ten v tom bilim tricku je tupota
adam pittrr
adam pittrr Před měsícem
ma super kozy
Lili Skylark
Lili Skylark Před měsícem
Proč se to jmenuje u kulatého stolu, když ten stůl je hranatej?
Vasja Vasja
Vasja Vasja Před měsícem
No Vémolu se snažila zatáhnout do sexu.
Matěj Kuběna
Matěj Kuběna Před měsícem
Poslouchat Lili je celkem dřina.
poison3x
poison3x Před měsícem
Hoši, co já jsem asi tak mohl čekat od vás normíků... Vy jste definice zapšklejch konzerv.
Peter Nagy
Peter Nagy Před měsícem
typ podcastu o ktorom ste hovorili, ze tu chyba je napr slovensky luzifcak ✌🏿
Tomáš Filip
Tomáš Filip Před měsícem
Prý "Všechno děláme kvůli penězům" a dál mě přestala zajímat. Snad se příští výběr hosta povede lépe ...
Luboš Vaculík
Luboš Vaculík Před měsícem
Nechci byt zly ale Lili je zajimava ale kluci me nudi, zvlast s temi penezi
Sonn sobek
Sonn sobek Před 2 měsíci
u kulateho stolu který je hranatý :D
HonzaDo
HonzaDo Před 2 měsíci
Myslím si že by zajímavým hostem byl i Aleš Lamka
Jan Přibyl
Jan Přibyl Před 2 měsíci
Ta mě baví hlavně tím že není hloupá.
bob nilpfert
bob nilpfert Před 2 měsíci
Znàm takové moderàtorky.....hodnĕ jich je v Lotosu🤠🤠🤣🤣🤣🤣
bob nilpfert
bob nilpfert Před 2 měsíci
A zustali Po rozhovoru....????🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bob nilpfert
bob nilpfert Před 2 měsíci
A o tom to je lìbat nohy.....každý mà ràd nĕco jiného.....😥😥😥😥🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Peppers44
Peppers44 Před 2 měsíci
Ta show kde hosty dobrovolně moderátor roasti tu je...na mallu, mrkněte na show Na rudlu
Khalo Raj
Khalo Raj Před 2 měsíci
Roasting nikdo nedělá? Možná v Čechách, ale na Slovensku to je běžný Joe Trandy a nebo klasická roasty od "silné reči"
Matteo Cafiero
Matteo Cafiero Před 2 měsíci
46:23 prý tak kdo poslouchá hip hop a takhle :D .. Tady jde vidět že má někdo přehled ty diskotékový maniak.
Jan Příborský
Jan Příborský Před 2 měsíci
Občas mám kluci výhrady, ale jste dle mého názoru nejvíc Real Talk na Českém internetu.
Roman
Roman Před 2 měsíci
Kozy dobrý. Má trochu vadu řeči, ale koho to zajímá. S Lili jste to zvládli. 👍
Roman
Roman Před 24 dny
@Hansel Vogis Já si říkal, že vypadá a mluví jako cizinka. I když asi tady žije dlouho nebo má nějakého českého předka, protože ta její čeština zase tak tragická není.
Hansel Vogis
Hansel Vogis Před 2 měsíci
Vadu řeči? To spíš je jenom tím, že je to Běloruska.
i dont
i dont Před 2 měsíci
Ta pizda má až takovej frnacek, že ještě o sobě bude tvrdit jak je pěkná... Oškliva je pěkně, moderátorka podprůměrná, při rozhovoru jde poznat, že hosta občas po podcastu polkne, když ji host není pochhuti, tak to jde taky poznat... Miluju rozhovory, ale ona je mizerná... Kolikrát ještě skáče do řeči...
Kwoky
Kwoky Před 2 měsíci
Super rozhovor a díky za něj. Trochu škoda, že toho Lili neřekla víc, dobře se mi poslouchá.
Pít Džejks
Pít Džejks Před 2 měsíci
Ahoj kluci, když narážíte na téma Iqos cigaret, tak vás trochu vzdelam abyste na příště věděli. Cena krabičky IQ je stejná nebo i dražší než normální cigarety. Nový nejmodernější přístroj zvládne dvě cigarety po sobě. Na prosinec se chystá nový, tak uvidíme co bude umět. Pár poslanců hnutí Ano dostalo za úkol sehnat nějaký peníze do rozpočtu ( někde se tich 5k, 15miliard pro důchodce musí nahledat). I když jsou mnohonásobně méně škodlivé, protože probíhá zahřívací vaporizace, tak jim to stejně nedá spát. Dostali to za úkol lidi co nevykazuji ve sněmovně žádnou činnost. IQ Obsahují totiž jen 10% tabáku co normální cigareta a tak se na to platí menší daň (ta se platí z gramáže tabáku) Phillip Morris nastavil cenu stejnou jako běžný cigarety, protože výroba je mnohonásobně náročnější, i když platí méně na dani. Takže na tom má méně výdělku než u cigaret běžných. Zdražení co Andrej plánuje bude pro některé kuřáky co chtějí ulevit plicím neskutečný. Aktivní poslanci Ano slibují 2miliardy když se to odklepne. Neuvědomují si ale, že likvidují lidi třeba jako sem já, který si takový luxus nebudou moci dovolit. Třeba já se cítím mnohonásobně líp co sem dokouril poslední běžnou cigaretu a moje okolí si jen chválí. Nesmrdim! A po ránu nechrchlam do umyvadla. To vám píšu jen proto abyste věděli co se děje když už se o tom tématu bavíte..
Tholy Tholyovic
Tholy Tholyovic Před 2 měsíci
20 minut stačilo, Lili není dobrý host, umí se líp ptát než odpovídat.
David Kohn
David Kohn Před 2 měsíci
Mám rád Vaše rozhovory, mám rád její Real Talk, ale kombinace obojího se za mě neosvědčila a rozhovor je jedna velká nuda. A debatovat 15 minut o reklamách a tom co ano a co ne.. proboha, každej má používat vlastní rozum a úvahy o tom, že za 10 let potkám někoho, kdo kvůli mě začal chlastat, to už je i za hranicí dnešní hyperkorektní doby...
Kowabunga
Kowabunga Před 2 měsíci
57:44 Nepál :)
MEGARANA
MEGARANA Před 2 měsíci
Dobrý den kozy ven
Lubica Pechová
Lubica Pechová Před 2 měsíci
Alkohol robí ľudí šťastnejšími...
Zuzana Sperlink
Zuzana Sperlink Před 2 měsíci
Predem se omlouvam,ale mam pocit,ze moderatorum je tak 12 let. Otazky na Lili byly vice mene smerovany na to,co zajima moderatory a mohlo by je inspirovat k jejich praci. Plus poslouchat nazory moderatoru byla pro me tortura. Zlata Lili a jeji Real talks. Ach boze.Divala jsem se jen kvuli Lili. Asi uz bych to priste nedala.
Slavomír Nepríčetný
Slavomír Nepríčetný Před měsícem
Uz tolik nebrec blbinko
Lukáš Němec
Lukáš Němec Před měsícem
Souhlasim, taky mi to neprislo uplne moc zajimavy, i kdyz je Lili hodne zajimavej clovek :) podle me by potrebovali trosku nakopnout, malem jsem u toho usnul za jizdy.. kluci trosku zivota do toho.. presne o cem mluvila Lili, mozna popremyslet o strihu, protoze drive toho rozhovoru sel spis dolu nez nahoru.. 👍🏻
Cloudy
Cloudy Před 2 měsíci
Udělej vlastní pořad a můžeš se ptát co zajímá tebe.. co nechápeš?
Simon Skov
Simon Skov Před 2 měsíci
2:00 povrchní, sexem, penězma a vlastnim zjevem posedlé stvoření. vypnout
codyac cody
codyac cody Před měsícem
Presne tak klasicka prazajda
Simon Skov
Simon Skov Před 2 měsíci
0:40 tvl to zas bylo moudro z píči-.---- a trubci čuměj....
Antonin Hradil
Antonin Hradil Před 2 měsíci
Za me nejhorší díl...
Petr Cibulka
Petr Cibulka Před 2 měsíci
Dnešní anti-křesťanská protizápadní válečná koalice satanského marxismu + satanského islámu je zákonitá a nemůže tomu být jinak. Oba tyto zrůdné systémy mají společného otce. Je to hlavní odpůrce Krista, sluneční démon Sorat. Viz: antroposof.sk/duchovne_bytosti/sorat.html + cscamera.info/market/cZ2pr6eWgJjGo5Q/video. Proto nikdo na této planetě nevyvraždil víc lidí, než satanští marxisté a satanští muslimové! Viz: www.obcinst.cz/islam-chce-dobyt-svet/. Koalice těchto anti-křesťanských satanistů trvá už 100 let, když předtím vraždil každý zvlášť. Viz: www.epochtimes.cz/2019/09/16/sajjid-qutb-myslenkovy-architekt-dzihadu-a-islamskeho-terorismu-se-inspiroval-v-marxismu-leninismu/. S pozdravem vše dobré všem dobrým a Zlé pryč se na naši další spolupráci při nápravě věcí veřejných těší! Petr Cibulka, www.cibulka.net
Dana Š.
Dana Š. Před 2 měsíci
Pana moderátora bych šoupla přes zimu na ulic bez peněz. Chtěla bych vidět tu jeho svobodu 🤪
Naďa Serafínova
Naďa Serafínova Před 2 měsíci
Lili je super, diky :)
Michal Vons
Michal Vons Před 2 měsíci
ZajÍmavá ženská ta Lili.
Green Drn
Green Drn Před 2 měsíci
jakoby co si budem na lili bych dal takzvaně velkej pull up
Mari
Mari Před 2 měsíci
Upřímnost této baby mě vždy dostávala. Skvělý rozhovor. A dobře mířené "doinfo" dotazy. :-ú
Jan Manak
Jan Manak Před 2 měsíci
Jako rozhovory mate docela dobry kluci, ale tohle byla totální nuda.
sCHouG mINs Dm
sCHouG mINs Dm Před 2 měsíci
Super rozhovor, jenom trochu Škoda že jsme se o Lili nedozvěděli něco víc z jejího života. V podstatě jenom, že pracovala pro ČT a pronajímá byt. Jinak super kluci!
Wolfstreet Bros
Wolfstreet Bros Před 2 měsíci
Super rozhovor kluci, jako vždy!!! Když už jste se o nás bavili, tak snad vám nebude vadit, když si trochu přihřejeme vlastní polívčičku😁. Ta talkshow, kde jí host pálivá jídla se jmenuje Mr.Kubelík show a je k vidění na kanálu Wolfstreet bros. Těšíme se na další díl👍
Lu C
Lu C Před 2 měsíci
Wolfstreet Bros si pište, s takovou smečkou jako jste vy všichni o tom nepochybuji😉
Wolfstreet Bros
Wolfstreet Bros Před 2 měsíci
@Lu C Moc děkujeme. Kluci jsou sice pořád mnohem zkušenější, ale za pár let je snad doženeme😉😁
Lu C
Lu C Před 2 měsíci
Hoši,taky vás s nadšením sleduju a jste díl od dílu lepší👍
DRS Podcast
DRS Podcast Před 2 měsíci
cscamera.info/market/oqqeb6t7e62sqYY/video
Wolfstreet Bros
Wolfstreet Bros Před 2 měsíci
@Viktorie Krumlovcová Ano je to převzatý koncept Hot ones, s několika našimi inovacemi😉
Machalova Jitka
Machalova Jitka Před 2 měsíci
Super👍
Jiří Bárta
Jiří Bárta Před 2 měsíci
Cením, že někdo v dnešní době naivně zmíní, že by bez peněz byl svobodný. Bohužel je to píčovina. Zjistil by to hned v momentě, kdy by něco potřeboval...
MEGARANA
MEGARANA Před 2 měsíci
Presne tak prave penize znamenaji svobodu .
Vitězslav Košťál
Vitězslav Košťál Před 2 měsíci
Kluci a Lili - CBD je defakto obhcodní označení pro technické konopí - odrůda s nízkým obsahem psychotropní látky THC, obsahuje látku CBD, která má uvolňující účinek, ovšem bez toho psychotropního zážitku u klasické trávy. CBD /oleje, čisté konopí, extrakty/ jsou v ČR legální, protože téměř neobsahují psychotropní látku THC, ale má určité pozitivní účinky, kvůli kterým se užívá i konopí s THC... více info třeba zde: www.canatura.com/co-je-cbd-a-co-vsechno-dokaze
Andread Shim
Andread Shim Před 2 měsíci
Málokto sa vie tak schuti zasmiať ako Lili 🥰 si to dám ako budík.
vyshi
vyshi Před 2 měsíci
jak jste probírali ten roasting, tak na slovensku to dělá grupa standup komiků, a například roast Milana Kňažka byl opravdu super.
Andy
Andy Před 2 měsíci
Kluci opět super, ale Lili je tak strašně nesympatická osoba, že to prostě dokoukat nemohu :D
Freaky Kvíky
Freaky Kvíky Před 2 měsíci
Lituju kluky, vydržet se dívat do očí muselo bejt hodně náročný.
Jakub S.
Jakub S. Před 3 dny
Jo no. Ale zvládli to dobře.
Princ Hábíbo
Princ Hábíbo Před 2 měsíci
Lilinka se docela tezce vyjadruje, kluci to z ni musej trochu pacit
Tulák Felix
Tulák Felix Před 2 měsíci
Kdo vlastně je Lili, jaké je její jméno? Kolik má dětí? Je vdaná? Neznám vlastně nikoho z českého youtubu, kdo by byl co do velikosti týmu a počtu zhlédnutí tak úspěšný a přitom své soukromí (včetně jména) dokázal tak tajit. Pro úplnost dodávám, že své jméno také částečně tajím.
codyac cody
codyac cody Před 8 dny
@Michaela 1 tak uz iz rusky budou prazaci hotový? Kdepak zena do 40 proste rezivobohuzel je to tak.
Michaela 1
Michaela 1 Před 9 dny
DiS. Liliana Miknevich, nar. 19.7.1982, občanství Ruská federace. Zdroj: stránky Ministerstva průmyslu a obchodu.
codyac cody
codyac cody Před měsícem
@Peťa normalni selskym rozumem uvazujici Čech....copak ses moderní a volis piraty 😊
Peťa
Peťa Před měsícem
@codyac cody omezenec zemanovec
Tulák Felix
Tulák Felix Před měsícem
@codyac cody Na tom, co jste napsal, není nic nemorálního. Lidé dnes můžou bydlet u koho chtějí a dokonce smí pronajímat své byty za kolik chtějí. (Není naopak teď v módě nadávat těm, co své byty v Praze nechávají ladem, místo, aby je pronajímali rodinám s dětmi? Taky se nadává na érbíenbí.)
Václav Navrátil
Václav Navrátil Před 2 měsíci
Všichni kouřili tak jsem měla chuť si hned něco strčit do pusy :D
Aneta Vančatová
Aneta Vančatová Před 2 měsíci
skvělý rozhovor, je super, že někdo promluví o příjmech v takovém odvětví, rozplyne se jaká si bublina o tom, jak moc to vydělává a jak si ti lidé žijí v poklidu a bez stresu. V reálu se prostě musíš ohánět všude, kde chceš dělat co tě baví, alespoň do určitého okamžiku, když se poštěstí.
Dominik
Dominik Před 2 měsíci
Mně tak hrozně nesedí projev a intonace hlasu Martina... neuvěřitelně arogantně na mě působí. Ale naštěstí pro vás a vlastně i pro mě, jako diváka, máte zajímavé hosty a dobré otázky, takže za mě lajk a dělejte to dál tak dobře, jako do teď. Díky.
Princ Hábíbo
Princ Hábíbo Před 2 měsíci
céééckýýýý
Denisa Janoštíková
Denisa Janoštíková Před 2 měsíci
Jen k tomu iqosu- starší modely to měly tak, že po jedné cigaretě se muselo dobíjet, ale trvá to pár minut. Nový model dá dvě za sebou, pak se musí dobít, ale trvá to par sekund? Minutu možná? Nevím přesně ty casy, nicméně to asi není udělane tak aby člověk kouřil min, ale spis víc 😁
Filip Nosek
Filip Nosek Před 2 měsíci
Lili, by se měla naučit ptát. V real talku, častokrát používá uzavřenou otázku a pak hned doplnuje proč, toto není dobré moderátorství. Jinak zajímavé lidi a rozhovory
Další
Viktor Sheen x Duch - Kruh
3:59
Viktor Sheen x Duch - Kruh
3:59