Temný

Martin Kavka: Auta vybuchují jen ve filmu. Hasiči musí k požáru vyjet do dvou minut 

zhlédnutí 84K
99% 16 000 25

🎁 Pokud vás rozhovor bavil a chtěli byste slyšet ještě bonus, tak můžete na Patreonu, kde zároveň podpoříte naši tvorbu:
➡️ www.patreon.com/ukulatehostolu

👕 Jsi fanoušek UKS? Tak to musíš mít naše tričko: bit.ly/3wZOGIL

🎧 Martin Kavka je hasič, vyšetřovatel požárů a tiskový mluvčí pražských hasičů, který získal ocenění Tiskový mluvčí roku ve veřejném sektoru. S Martinem jsme se v podcastu bavili o hašení elektromobilů, jak často nezjistí příčinu požárů, proč nejsou ženy u výjezdních hasičů, jaké věci vám mohou způsobit požár v domácnosti či to, jaký mezi sebou mají vztah profesionální a dobrovolní hasiči.

🔹 Instagram:
U Kulatého stolu: ukulatehostolu
Martin Klesnil: martinklesnil
Patrik Fiala: patrikfdf

🔸 ČSFD:
www.csfd.cz/film/874757-u-kul...

🎙 Mikrofony:
Shure SM7b
Odkaz na Alza.cz aneb kde je koupit: bit.ly/33bjhXi

🎥 Kamera:
Sony FDR-AX100

📀 Software:
Adobe Creative Cloud

💰 Jednorázová podpora:
bit.ly/2PmcTVi Paypal
bit.ly/2DvDn45 Streamlabs (Visa, Mastercard, AMEX, Paypal)

📧 Kontaktní email:
info@forcapture.com

📢 Odkaz na druhý kanál Best of U Kulatého stolu, kde jsou ty nejlepší části ze všech rozhovorů: ➡️ bit.ly/best-of-kulaty-stul

čas přidán

 

21. 04. 2021

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 0   
U Kulatého stolu
U Kulatého stolu Před 2 měsíci
🎁 Pokud vás rozhovor bavil a chtěli byste slyšet ještě bonus, tak můžete na Patreonu, kde zároveň podpoříte naši tvorbu: ➡️ www.patreon.com/ukulatehostolu 👕 Jsi fanoušek UKS? Tak to musíš mít naše tričko: bit.ly/3wZOGIL
Richard Černý
Richard Černý Před 2 měsíci
U toho tricka je v popisku mensi chyba :)
Jurgen 1488
Jurgen 1488 Před 25 dny
Pozor s těma fámama. U nás v domě nám výtah funguje tak, že když jede někdo ve výtahu například z 6. patra, zmáčkne přízemí a někdo z nižších pater z venku zmáčkne čudlík tak výtah i tak pokračuje s tím jedoucím člověkem do toho patra kam si zvolil. Ale když ten člověk v tom nižším patře ten čudlík podrží, tak výtah v tom patře zastaví a člověk může klidně nastoupit.
Michal Mariak
Michal Mariak Před měsícem
1:19:28 Ostrava ❕❕❕
Michal Mariak
Michal Mariak Před měsícem
I Vemola ma krokodýla a je z Olomouce :D tam je to fakt asi tradice 😀
Prokop Petruželka
Prokop Petruželka Před měsícem
instagram.com/p/CO8MwuzgSn5/ a pak že auta nebouchaj
Veverca107
Veverca107 Před měsícem
Omlouvám se. Nebyla to Opava ale Bohumín :)
Monika Šedová
Monika Šedová Před měsícem
Asi bych si něco zjistila o emisích lpg a cng aut :) kdyby měli horší emise a horší vliv na prostřední tak majitele těchto aut asi nebudou odproštěni od silniční daně. A naopak auta typu diesel by mohli do měst a lpg/cng ne :), jde hlavně o odvětrávání garáží. Výfukové splodiny od lpg/cng se chovají jinak než od ba/diesel.
Ragnar 48
Ragnar 48 Před měsícem
Pozvěte kluci i nějakyho policajta
glogy 09
glogy 09 Před měsícem
Chtělo by to také někoho od PMJ od policie či od záchranářů
Miroslav Trávníček
Miroslav Trávníček Před měsícem
hasicem jsem byl 16let,pohoda a flakarna,asi 5 lidi sem daval do rakve,po obede tajne spanek,posilovna,pinces,linej tenis,sprcha,televize bezela 0 hodin denne
Tereza Dietmar
Tereza Dietmar Před měsícem
Skvělé téma a host👍👌
Filipeceq _
Filipeceq _ Před měsícem
Zkuste pozvat dobrovolného hasiče. To srovnání bude super
Truck Brno
Truck Brno Před měsícem
Parádní podcast, konečně někdo kdo má co říct. Víc zajimavých lidí ze života! Podcast scéna je plná podřadných noname raperů atd, nikoho to nezajímá. Ale tento pán je pecka
kjamabor
kjamabor Před měsícem
A s těma ženskýma by mě to zrovna zajímalo. Kdysi jsem velmi studovala, abych mohla jít na pilota, jenže holky na školu začali přijímat až v době, kdy jsem měla po VŠ. Tak jsem začala s kamarádem trénovat, že jde k hasičům. Já splnila taky všechny podmínky, ale ejhle, něco mi chybělo mezi nohama :(. Takže jsem nakonec skončila u PČR... jenže Langer :))). Takže by mě fakt zajímalo, jestli opravdu by to tam žádná žena nezvládla. Nebo je to strach o ně, či strach, že budou lepší? Nebo jde o čistě pánskou společnost, kam by nezapadla?
Miloslav Wolf
Miloslav Wolf Před měsícem
dobrej pán :-)
Jonáš Vohrna
Jonáš Vohrna Před měsícem
Podobný rozhovory s "neznámými" lidmi z oboru jsou často skvělé, stejně jako dnes. Určitě je dělejte častěji. Vědci, specializovaní lékaři či terapeuti, policisté, saniťáci, vojáci atd. atd.
Jakub Tomek
Jakub Tomek Před měsícem
Díky za skvělý rozhovor. Obecně mě hodně baví, když takhle vytáhnete člověka, co třeba není úplně mainstreamová celebrita, ale je ve svém oboru vynikající a dokáže své povolání přiblížit.
looqek
looqek Před měsícem
Super. Parádní rozhovor. Děkuji!
Dobrovolný šalinář
Dobrovolný šalinář Před měsícem
Parádní nápad na rozhovor! Hasiči jsou borci a bohužel po zrušení základní vojenské služby i takzvaně holky pro všechno, viz třeba povodně a podobný větší problémy. Jinak co se týče LPG a garáží, tak tam je přece největší bezpečnostní riziko to, že propan-butan je těžší než vzduch a mohl by se v garáži hromadit a vytvořit výbušné prostředí - to nezaznělo :)
matador 88
matador 88 Před měsícem
Pan rychlou kadenciou porozpraval ohromne mnozstvo veci... Lenze same organizacno/technicke/logitsticke informacie. Na mna to vo vysledku posobilo nudne, priam uradne. Nemyslim, ze by som sam, koho by zaujimalo aj nieco akcnejsie, historky, zazitky..
Vera Doubravka
Vera Doubravka Před měsícem
Jen takový drobný detail v popisku videa - neříká se výjezdní, ale VÝJEZDOVÍ hasiči :)
Matty Matys
Matty Matys Před měsícem
Pane Martine Kavko,když už opravuju pana Vaculíka,opravím i vás..... vozům s LPG není umožněn vjezd do garáží JEN A POUZE z toho důvodu,že se LPG které by mohlo unikat například vadnou plnící koncovkou drží při zemi,je těžší než vzduch a nelze ho jednoduše odvětrat :))) to je celé CNG může LPG nesmí :P Taková je realita.Hezký den
Jan Rajce
Jan Rajce Před měsícem
A navíc zákaz vjezdu vozidel s LPG a CNG do garáží na západ od ČR prakticky nikde nemají.
Zdeněk Jech DiS.
Zdeněk Jech DiS. Před měsícem
Kilový hasicí přístroj je zbytečný, velmi málo hasicí látky, Já vozím 6kg a dvakrát jsem už použil, 6kg zbrzdí ale 1kg je jako když plivneš.. :-/
Psí magazín
Psí magazín Před měsícem
Super rozhovor, díky :) Zas jsem se dozvěděla něco nového
Michael Hladký
Michael Hladký Před měsícem
9:07 Auta na plyn nemůžou do podzemních garáží z důvodu horší dostupnosti pro hasiče. Tak moment , co to je blbost? Statisticky auta na plyn nevybuchují,a nehoří tolik jako konvenční auta, jsou tam bezpečnostní ventily. Učil jsem se mechanikem, dost aut jsem měl na plyn, ať LPG nebo CNG, takže o tom něco vím. Auta na plyn nemůžou do garáží proto, protože ANO , může hrozit menší únik kvůli roztažnosti plynů, z toho důvodu se nádrž plní na 85 - 90% kapacity . U klasické 44 litrové nádrže na cca 39 až 41 litrů, chcete -li dm3. Takže reálně unik nehrozí. Únik by teoreticky mohl nastat v případě, že se nějakým zázrakem natankuje "až po okraj" , při teplotě třeba 5 stupňů C s autem se nic nenajede (aby se nic nespálilo) a auto se objeví v garáži která má třeba 30 stupňů C. Za těchto okolností může uniknout trocha plynu, která ale stejně nechytne, protože je potřeba určitá koncentrace. Zapněte si doma sporák a 40cm na hořák dejte zapalovač, taky to nechytne...
chronossCZ
chronossCZ Před měsícem
Super rozhovor , dík za něj , na hasiče se dneska zapomíná stejně jako na záchranáře a vojáky , to jsou ti na kterých záleží a ti kteří jsou těmi kdož zachraňují životy a jsou tu když je potřebujeme.
JaK
JaK Před měsícem
Dvě obrovské přednosti tohoto kanálu: výběr hostů a výběr otázek :-)
Dominik Walder
Dominik Walder Před měsícem
Velmi sympatický člověk :)
Pan Petr
Pan Petr Před měsícem
Po Michalovi Suchánkovi další mimořádně skvělý rozhovor, zasloužil by si více zhlédnutí. Pan Kavka je velký sympaťák, srozumitelně vysvětlil některé aspekty hasičů. Přimlouvám se za podobný rozhovor s policistou nebo záchranářem.
Anajona Smith
Anajona Smith Před 2 měsíci
Díky za hezký a dobře vedený rozhovor. Dověděla jsem se nové věci a bylo to velmi zajímavé a přínosné. Skvěle odvedená práce, hoši. 👏
Autistic GANG
Autistic GANG Před 2 měsíci
Parádní rozhovor, jako vždy kluci
Pavel Mrkvička
Pavel Mrkvička Před 2 měsíci
Skvělé pánové! Víc lidí od IZS
Jaromír Adámek
Jaromír Adámek Před 2 měsíci
Skvělý rozhovor, pán je profík, svou práci má rád a na co jste se ho zeptali to věděl. Člověk na svém místě. Navíc má cit co může a nemůže dát ven a to je dar!
Jaroslav Sach
Jaroslav Sach Před 2 měsíci
ježiš. Až se přepjatý feministky dozvědí, že mezi výjezdníma hasičema, není žádná žena, tak hasiče zakážou :D
Adam Bayer
Adam Bayer Před 2 měsíci
Super host by byl někdo z armády nebo nějaký voják pokud už tu někdo takový byl omlouvám se :)
Richard Ivičič
Richard Ivičič Před 2 měsíci
Kluci, tento rozhovor mě neskutečně bavil, strašně rád bych si poslechl i ostatní profese celníky, vojáky nějaké speciální obory atd., úplná pecka. Díky
Jan Vahalík
Jan Vahalík Před 6 dny
co sekretarky?
TpJ
TpJ Před 2 měsíci
Hasičské letouny většinou bývají v gesci armády, např. Chorvatsko, Řecko, Španělsko. V Rusku spadají pod letku Ministerstva pro mimořádné události. V USA existují specializované soukromé společnosti, které se specializují na rozsáhlé požáry lesů a mají na hasební předělaná velká letadla vč. Boeingu 747. V Čechách kromě policie držely přes léto požární hotovost letouny soukromých společností.. Případně hasicím bambi vakem jsou vybaveny i vrtulníky Sokol spadající pod AČR.
Martin King
Martin King Před 2 měsíci
Skvělý rozhovor plný zajímavých informací, pan Kavka se velmi dobře poslouchá. Za takové hosty DÍKY, pánové.
Petr Dv.
Petr Dv. Před 2 měsíci
K tý historce s dobrovolnýma hasičema: Pokud je mi známo, tak dobrovolný hasiči nedrží službu jako profíci, ale můžou dostat výzvu kdykoliv, ať jsou v práci nebo na mejdanu.
Miroslav Svoboda
Miroslav Svoboda Před měsícem
Právě jak je v rozhovoru zmíněno záleží na kategorii jednotky. A už je dlouho zavedena nulová tolerance alkoholu.
Ippon 3
Ippon 3 Před 2 měsíci
Povolání se evidentně nezapře, host každou chvíli musel hasit žízeň :D
Psí magazín
Psí magazín Před měsícem
:D
Mark Callaway
Mark Callaway Před 2 měsíci
Pozvěte prosím do nějakého budoucího dílu Michala Petrgála komentátora UFC, člověka kterého si vybrala samotná WWE největší wrestlingová společnost aby pro nás a Slováky komentoval jejich shows. Promotéra wrestlingové společnosti AOW. Určitě by to stálo za to.
milan Tardy
milan Tardy Před 2 měsíci
Za mě zatím nejzajímavější podcast co jsem u vás slyšel 👍
Vít Berger
Vít Berger Před 2 měsíci
Díky kluci za fajn rozhovory. Velmi cením, jak jdete hned k jádru věci. Už první otázka mne vždy vtáhne.
L Urzidil
L Urzidil Před 2 měsíci
já myslel že benzín vybuchuje ... a co LPG nebo dokonce CNG? že nafta nevybuchuje bych věřil, byla celkem fuška zapálit naftový kamna knotem :D :D :D no a co takovej vodík, heh, nebo baterie kdyby se vyskratovala? (a že se prej vyzkratuje a zničí při bouračce, a já bych myslel že právě tim hrozí výbuch ... nebo lepší když se zkratuje řízeně? ale to stejně musí bejt strašný energie najednou ...)
L Urzidil
L Urzidil Před 2 měsíci
@RoliD Cz no je fakt že zapálit plyn na sporáku doma je dost obtížný :D u babičky maj starej zapalovač s větší jiskrou a tím to jde myslim mnohem líp ... a na troubu používáme ten s náplní a plamínkem, a v něm je propanbutan, takže LPG, to teda hoří líp než metan (cng) ... což vlastně píšete koukám, 1. stupně ... takže když si vojáci na vojně zapalovali vlastní prdy (teda jeden druhýmu), tak to šlo zapálit blbě? nebo střevní plyn není jen metan? ale ten převažuje počítám :D a cng je hlavně v tlakový nádobě pod velkým tlakem, 10? x větší než LPG, to je přece i v plastovým zapalovači nebo v tenkostěnným kovovým spreji na naplňování zapalovačů ... propanbutan se vůbec používá jako náplň do sprejů místo freonů ne, a to píšou že je hořlavý ... a ve šlehačce je oxid dusný myslim ... tak nevim jestli je tam taky jako kapalnej jako lpg - propanbutan ... viz je tykání, vykání/plurál je vizte :D takže vizte tabulku :D rozkazovací způsob od vidět :D u onikání by bylo asi vidí nebo nespisovně viděj ... takže tam imperativ asi neni ... takže autobusy na cng asi dávaj větší smysl než na lpg, když cng je teda podobnější naftě ... a zapaluje se teda zážehem nebo vznícením? naftovej motor asi pojede na leccos, ale s řidším palivem jsem myslel že je potřeba ho mazat aby se nezadřel, nafta maže líp ... ani nevim jak je to s lpg vs. benzín, hlavně že auto na lpg máme :D ... ale měli jsme starší mondeo co mělo nějaký divný vstřikování nebo co že právě na lpg moc předělat nešlo (tak aby se to vyplatilo, muselo by se míchat s benzínem, pže bylo potřeba to mazat) ... v našem městě jsme měli starý karosy na lpg, teď máme nízkopodlažní sorcity (což je prej taky karosa vlastně) který myslim víc drncaj a hlavně jsou to zku*vený diesely, takže smrděj ... tak nevim jestli ty busy na lpg/cng předělávaj na zážehový motory, nebo startujou na naftu ... a jak je to s mazáním? navíc naftový motory jsou dělaný na menší otáčky a vyšší tlaky pokud vim ... ale vodík je výbušnej nejvíc ne? a bude pod tlakem jako cng nejmíň počítám ...
RoliD Cz
RoliD Cz Před 2 měsíci
Dokonce CNG? Chápu máte strach. Ale jestliže benzín a LPG je hořlavina 1 stupně. Nafta 3 stupně ...tak CNG až 4. stupně. Zapálit CNG je kupodivu dost obtížný. Viz tabulka: nejen.cz/vlastnosti-material/vlastnosti-pohonnych-hmot-benzin-nafta-lpg-zemni-plyn-cng-t233.html
Aleš Snětina
Aleš Snětina Před 2 měsíci
Naprosto skvělej rozhovor :)
Malwinovo
Malwinovo Před 2 měsíci
TOP rozhovor !
Matěj Svatoš
Matěj Svatoš Před 2 měsíci
Víc takovýchto rozhovorů 😁 úplně super, méňe známé profese jsou skvělý obsah a něco co tu moc není, takže za mě super. Doufám, že bude více lidí se zajímavým povoláním a pozvou nás do zákulisí.
98michalv98
98michalv98 Před 2 měsíci
Super rozhovor. Bylo by fajn sehnat i někoho od PČR a ZZS.
Tomáš Pech
Tomáš Pech Před 2 měsíci
Však jen v loni hořela Tesla na kraji Prahy a dávali jí už do kontejneru, tak jak to že neví?
Dolejnor
Dolejnor Před měsícem
To byl hybrid od BMW v Čestlicich. Problém v technice, zacalo hořet při nabíjení od kabeláže. Tesla se zde pravdu neresila..
MakacRombik
MakacRombik Před 2 měsíci
Super rozhovor! Hned se mi vybavily vzpomínky na mé působení ve sboru dobrovolných hasičů u nás na vesnici 😅 ano, pilo se, hasilo,organizovala kultura a tak 😂
Fildass001
Fildass001 Před 2 měsíci
1:27:27 Asi týden zpátky měli stream na YT hasiči z letiště Praha. Mluvili o tom, že podle zákona ženy nesmí zvedat více než 20 Kg po krátkou dobu nebo více než 15 Kg po delší dobu a jejich výstroj váží okolo 30 Kg. :)
Lukáš Kukla
Lukáš Kukla Před měsícem
další věc je také to, že ty stanice by museli mít pro ženy zvlášť sprchu, převlékací místo atd...
mujucet na
mujucet na Před 2 měsíci
Hasiči jsou bezpečnostní sbor, tedy stejně jako policie. A mají výjimku i z toho předpisu nošení těžkých věcí.... Nicméně hasič v rámci výcviku musí odnést 80 kg figurínu (nebo osobu) tři patra, a pak a i předtím dělat těžkou fyzickou námahu. A to ženy s ohledem na konzistenci nezvládnou. Buď zvládne odnést chlapa, ale pak to zakyselí a končí na fýze anebo udělá fýzu, ale neodnese 80kg chlapa.
Jan Riegel
Jan Riegel Před 2 měsíci
s tim LPG jste me dost nasrali :) horsi emise :) do prcic :) hosi, hosi, chce to lepsi pripravicku...
Monika Šedová
Monika Šedová Před měsícem
I v Česku jsou auta lpg / cng jako "čistči". A dokazuje to i že tyto auta mají odpuštěnou silniční daň 🤦‍♀️... Rozhovor super, ale tohle mě donutilo rozhovor na chvíli vypnout 😁
Jan Rajce
Jan Rajce Před měsícem
Tohle hodně zatahalo za uši no. Třeba ve Španělsku je auto s LPG ve městech typu Madrid emisně bráno jako hybrid.
Martin Šenk
Martin Šenk Před 2 měsíci
Tohle bylo fakt úplně mimo a ještě mu to pán bohužel připustil. Škoda.
Lu Cie
Lu Cie Před 2 měsíci
Tyto rozhovory s lidmi od IZS by se mely delat vic a casteji, aby lide ocenili ty, kteri nas drzi v bezpeci a zdravi. Nebo ucitele, kteri zas zajistuji vzdelani nas vsech a nasich deti.
Jaroslav Hofrichter
Jaroslav Hofrichter Před měsícem
@Rodina - Warzone proč?
David K
David K Před měsícem
Určitě ale kluci potřebují taky vydělat a mít sledovanost a i když je to zajímavý rozhovor tak to lidi tolik nezajímá...
Rodina - Warzone
Rodina - Warzone Před měsícem
Učitele určitě ne.
Luky Uhlíř
Luky Uhlíř Před 2 měsíci
Auta na plyn mají lepší emise než na benzín spíš je problém v samotném plynu kdy LPG se drží u země proto nesmí naproti cng stoupá proto cng smí ale také záleží na vzduchotechnice
Lukas Hanslik
Lukas Hanslik Před měsícem
@Josef Omacka ty máš slušně vymeteno v hlavě :D
Milan Dvořák
Milan Dvořák Před měsícem
@Josef Omacka Slušně mimo. :D
L Urzidil
L Urzidil Před 2 měsíci
@Josef Omacka no jo, hasiči se nejvíc bojí ohně (a ty zase lži a řevu že, což je totéž :D ) ... učitelé mozku a reality a dětí ... policajti ztráty sebekontroly ... nevim jestli je to funkční nebo naopak ... nebo mágové "fungují" jen dokud se něco neděje ...
Josef Omacka
Josef Omacka Před 2 měsíci
TO Ž E JE PROFIK A VYŠETŘOVATEL SI DĚLÁTE SRANDU?!!I I OBYČEJNÝ HASIČ DOKÁŽE ŘÍCT PROČ NE LPG V PODZEMNÍCH GARÁŽÍCH URČITÉ NE KVŮLI EMISIM NEBO SMRADU!!A POKUD SI PAMATUJU PŘED PÁR LETY HOŘEL ELEKTROMOBIL MYSLÍM V PRŮHONICÍCH V AUTOSALONU NEBO SERVISU NĚKOLIK DNÍ PROTOŽE HASIČI NEVĚDĚLI CO S TIM NAKONEC TAM JEL TEN SPECIÁLNÍ KONTEJNER Z LIBERCE NEBO PARDUBIC PROTOŽE BYL JEDINEJ V ČR.TENTO HOST ÚPLNĚ NA HOVNO.PŘED NĚKOLIKA LETY JSME UTÍKALI Z HOŘÍCÍ BYTOVKY NA KLADNĚ Z DRUHYHO MEZIPATRA UŽ JSME MUSELI PO HROMOSVODU 25 MINUT HASIČI NIKDE KDYŽ SE SLAVOU DOJELI VŠICHNI LIDI NAŠTĚSTÍ UŽ VENKU VYTÁHLI ŽEBŘÍK A ZAČALI KROPIT STŘECHU TAK JSME NA NĚ ŘVALI CO DĚLAJÍ ŽE HOŘÍ SKLEPY VELITEL ZMATENEJ JAK PRASE A KDYŽ PROMLUVIL TÁHLO TO Z NĚJ JAK ZE SUDU A A BYLI TO PROFICI TAK ASI TAK.
Luky Uhlíř
Luky Uhlíř Před 2 měsíci
@L Urzidil LPG je zkapalneny ropný plyn a cng je zemní plyn, jako když auto má platnou revizi tak je lpg bezpečné tady jde o to že kdyby se nadrz zahrivala tak upusti ventil nějaký objem pod auto a při požáru to člověk zrovna moc nechce 😁
e Xqurat
e Xqurat Před 2 měsíci
Frajer ten pán.
Zajros Zajros
Zajros Zajros Před 2 měsíci
Na náhledovce vypadá jak liboros
Marek Hort
Marek Hort Před 2 měsíci
Ze 😂
Tara Read
Tara Read Před 2 měsíci
Tohle je fakt pecka
Matyáš Ott
Matyáš Ott Před 2 měsíci
Skvělý díl, suprový host 🤩🚒❤
Quistley
Quistley Před 2 měsíci
Konečně někde něco o hasičích. Lidi nemají ani tucha, co ta práce obnáší, takže díky za nějakou osvětu pro veřejnost.
Jan Vahalík
Jan Vahalík Před 6 dny
ja tucha mam, hasej
Miloslav Wolf
Miloslav Wolf Před měsícem
aby sis se neposral :-))
pod Tlapkou
pod Tlapkou Před 2 měsíci
Další host by mohl být Petr Moučka, průkopník nového bojového stylu SORUDO, který se specializuje na reálné situace. Má zkušeností s desítkami bojových umění a své zkušenosti rozšířil až do zahraničí jako třeba Mexika, kde jsou jeho styly uzná vány. Určitě má co říct ohledně přepadení na ulici a případné obrany a povyprávět o vlastních zážitcích, kterých nebylo málo, takže má určitě co říct. Bylo by to i něco nového, než na tomto kanále nebylo
Jan Vahalík
Jan Vahalík Před 6 dny
a nebo Josef Kajak
pod Tlapkou
pod Tlapkou Před měsícem
@kjamabor přesně
kjamabor
kjamabor Před měsícem
Jj, moje první zkušenost se sebeobranou před dvaceti lety, kdy se mi podařilo sundat stokilového chlapa (já mám padesát) :).
David Šach
David Šach Před 2 měsíci
To bych také bral.
The Bruxi
The Bruxi Před 2 měsíci
Anooo, prosím.
Jakub Šlechta
Jakub Šlechta Před 2 měsíci
skvělej informativní rozhovor, zajímavé informace
Martin Tomášek
Martin Tomášek Před 2 měsíci
Dobry rozhovor, diky. :)
S_a_m.
S_a_m. Před 2 měsíci
Výbornej rozhovor Hoši. Je plný užitečných a zajímavých informací. A měli jste i velmi zajímavé otázky které dokázali hosta rozmluvit o věcech které by ani člověka nenapadly. Líbí se mi tyto rozhovory podobně jako s panem Serynem. Jen tak dál díky tomuto rozhovoru, vás rád podpořím na patreonu a pustím si bonus. Pecka
Michalfn
Michalfn Před 2 měsíci
Tak tohle bude dobrej díl🤩
Czech song remastered
Czech song remastered Před 2 měsíci
Mám za sebou prvních 12 minut a tohle bude opět paráda :) :) :)
lukyy A
lukyy A Před 2 měsíci
Náhoda? Čtu to ve 12min a musím souhlasit
Matefix
Matefix Před 2 měsíci
První
Další