Temný

Vít Klusák | V síti: Predátoři si zaslouží skončit ve vězení. Ten nejhorší vyhrožoval znásilněním. 

zhlédnutí 235K
97% 2 303 48

www.patreon.com/ukulatehostolu
Pokud se vám rozhovory U Kulatého stolu líbí, chtěli byste vidět bonusová videa a mít možnost hostovi položit otázku, tak naši tvorbu můžete podpořit na Patreonu.
Vít Klusák je režisér filmů V Síti, Svět podle Daliborka, Český sen a televizních dokumentů Dělníci bulváru, Matrix AB nebo Zvláštní vyšetřování. Probrali jsme natáčení společného tématu internetových predátorů, kterému jsme se věnovali v Černotě či jaký má Vít názor na tresty pro predátory a zda-li by měli skončit ve vězení. Řešili jsme i tlak, který při natáčení dokumentu musely zvládat herečky Anežka Pithartová, Sabina Dlouhá a Tereza Těžká, a proč byl Sneeky ze všech predátorů nejhorší. V podcastu se také dozvíte, kdy by měl vyjít celý film online a proč je zatím "pouze" v kinech.
Odkaz na druhý kanál Best of U Kulatého stolu, kde jsou ty nejlepší části ze všech rozhovorů: bit.ly/best-of-kulaty-stul

čas přidán

 

15. 07. 2020

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 100   
WESTRO93
WESTRO93 Před 2 dny
14.12 bude Lide.cz ukonceno
TUZEXTUZEX
TUZEXTUZEX Před 8 dny
Říkáme Biden a myslíme Lenin
martin procházka
martin procházka Před 19 dny
Skvělá práce chlapy, neberte to zle, ale nelíbí se mi to pojmenování "predátor" protože to je třeba i pes, který je skutečným přítelem člověka. Dále si myslím že v rámci genderové vyváženosti měl být v dokumentu i nějaký chlapec a transka. A možný by i prospělo, kdyby alespoň jedna dívka byla romského nebo asijského původu.
Ronja Korousova
Ronja Korousova Před 23 dny
Ano máte pravdu, Víte. Nevím, jak pes, ale fenku, co čurá na povel, znám. :-D
Aeious Killhound
Aeious Killhound Před 28 dny
30:30 skoda ... mame kolegu co ma 30 ale vyzera na 12 ... ten by tam zapadol
Roman Pivec
Roman Pivec Před 28 dny
"Co u toho lidi dělaj?" - vyrábím si kostým. Běžíte mi u toho už několik hodin
Marek Kubis
Marek Kubis Před 29 dny
Pan režisér je pěknej zmrd,kolik mu asi chybí k založení Stb nebo gestapa pod rouškou "ja sem jen režisér" pro MĚ falešný hajzlík,co zneužívá důvěru druhých lidí...
Marek Kubis
Marek Kubis Před 29 dny
Zajímavé téma, ale ty sluchátka sou trapné... Vy, Ho jako neslišíte ? Ps: chápu IT podporu,ale stejně...
kajdanov
kajdanov Před měsícem
Super podcast delší než celej ten film 😂👍 nice díky i takhle zpětně
Jakub Sokol
Jakub Sokol Před měsícem
Dívám se 21.10.2020... v minutě 38:15 pan Klusák "ťuká pod mikrofon", že korona je naštěstí za náma.. kdyby věděl :( držte se!
Vojta
Vojta Před měsícem
kde najdu tu vaší Černotu?
Uranium 235
Uranium 235 Před 2 měsíci
1:01:55 je to Ďábel od vedle
Kristýna Matasová
Díky 👍🏻
TUZEXTUZEX
TUZEXTUZEX Před 2 měsíci
To je tedy promotion! Reklamní šaškárna, přes kterou se zase z fondů všeho druhu vytáhly peníze, namixovaly se přes jiné kamarády vstupy do všech médií, pěkně odstupňovaně, no Koukalová může závidět se svou bublinou týrajícího trenéra, "anorexie", po které se mělo vystřelit vydání knihy o ničem, kterou by asi taky nikdo nekoupil.
myskAksym
myskAksym Před 2 měsíci
1:00:40 pamatujete si někdo na trilogii dokumentů asi Brita, kdy v jednom díle to bylo mladičkým modelkách (asi soutěž elite model look), hooligans a o domech pro pacienty s mentálním postižením? nemohu to dohledat a byl to docela mazec.
Jana Nováková
Jana Nováková Před 3 měsíci
Přesně tak, jsem grafička a poslouchám u kreslení :) Díky za super poslech.
David Procházka
David Procházka Před 3 měsíci
Hehe: "Co ty lidi u toho poslouchaní dělaj?" Jsem grafik a poslouchám místo hudby ---> jak je řečeno v 1:40:27 :D :D :D
220volt-u
220volt-u Před 3 měsíci
na predátory je dobrej Arnnold Švancenegr..
nickname roger
nickname roger Před 3 měsíci
ok a?
Epho Ennix
Epho Ennix Před 3 měsíci
môžem sa opýtať kde by bola možnosť si dokument pozrieť? v mojom okolí ho bohužiaľ v kinách nevysielajú a neviem to nájsť ani v žiadnom programe televízii. Online sa dohľadať nedá, aj keby to bolo za poplatok nebol by to problém. Nie je to smutné, že takýto dôležitý dokument, ktorý by malo vidieť čo najviac ľudí nie je k dohľadaniu? Ďakujem.
Erfghu Kokt
Erfghu Kokt Před 3 měsíci
Hraješ si na Boha, soudíš a chceš být důležitý. Doufám, že se z tebe stane pedofil, ať víš, jak se cítí, ty zbytečná existence.
Erfghu Kokt
Erfghu Kokt Před 3 měsíci
Ten ať drží hubu, přiživuje se a chce být důležitý. Ať se sám stane pedofilem, když takhle soudí lidi.
Eruu Er
Eruu Er Před 3 měsíci
Na Lidé cz jsem cca před patnácti lety psal hlevním správcům že tam k takovým věcem dochází....řešilo se to snad až nekolik let později. Já se ale nedivím že je to tam takové rejdiště pro sexuální predátory...spousta holek pod zákonem se tam bez nějaké bázně a hany běžně nabízela.
martin procházka
martin procházka Před 19 dny
to sou ty jejich internety, za nás tohle nebylo. My jsme stavěli bungry, ve vzrostlé kukuřici jsme naslepo po sobě házely dorostlé klasy jako minometné granáty, dávaly drobáky na koleje, na sídláku jsme dělali na BMX smyky na chodníkách a během čertů 5.12. jsme ze sídláku udělali válečnou zonu jak všichni děcka házely jednu petardu za druhou:) Nebylo to lepší?
Štefan Šinko
Štefan Šinko Před 3 měsíci
Dá sa niekde online zaplatiť si film? Nestihol som ho v kine pre covid a u nás už ho nedávajú...
Lubos Tobiska
Lubos Tobiska Před 3 měsíci
Takový rozhovor dnes uděláte z kdejakym člověkem když se bude chtít zviditelnit jde jen o to jestli je takový jak mluví když budu třeba kandidovat na poslance tak lidem naslibuji že budou důchodci mít důchod 30 000 kč měsíčně když budu zvolen hurá jsem u koryta
Olgii Marry
Olgii Marry Před 3 měsíci
Na ten konec Světa podle Daliborka asi nezapomenu. Na ten výlet do koncentračního tábora a na to, jak tam "perlil"... Zajímalo by mě, jestli za ty roky přehodnotil alespoň toto.
Vendy
Vendy Před 3 měsíci
podcast v autě je nejlepší...při dlouhých cestách se u hudby občas přepnu na autopilota, u podcastu dokážu udržet líp pozornost. Jinak super díl díky pánové
mazafka
mazafka Před 3 měsíci
Škoda že nepadl dotaz na Vše pro dobro světa a Nošovic
alsy
alsy Před 3 měsíci
Kdy V Síti vyjde online ? asi jsem to přeslechl fakt, odposlouchal jsem to celý
Adam Audy
Adam Audy Před 3 měsíci
To když má někdo svůj postoj který se nehodí, tak to z něj dělá nacka a je potřeba ho odnáckovat a předělat ho do svého postoje ? lol to je khuschedel..jinak první hodina rozhovoru super
Moci pan
Moci pan Před 3 měsíci
o daliborkovi keca Klusak je špína naváděl ho a on je tupej jak tágo tak ho poslouchal
Matěj Bílek
Matěj Bílek Před 3 měsíci
Tenhle kanál mi to doporučilo absolutně náhodou. Každopádně se nedokážu přenést přes fakt že kanál jménem u kulatého stolu má ve studiu stůl obdélníku.
Martin Mazel
Martin Mazel Před 3 měsíci
Díky pánové.
nestcanz
nestcanz Před 3 měsíci
Člověk se s tím narodí, jo?
Anna Karasová
Anna Karasová Před 3 měsíci
To je vtipný, jak daleko se v průběhu rozhovoru dostali.
Tonda ČIhák
Tonda ČIhák Před 3 měsíci
Svět podle Daliborka a Český sen přesně vystihuje Klusákovu tvorbu a jeho názory, což se krásně ukazuje u toho Babiše. Klusák má prostě nějakej světonázor a absolutně není schopnej udělat něco nestranně nebo objektině. Je to přesně takovej ten zapšklej lepší levičák, kterej vnímá 95% lidí jako "podlidi", už v historii pár takovejch bylo, naštěstí on jen točí :)
Martin Trnka
Martin Trnka Před 3 měsíci
Chci k tomu říct jen dvě věci... 1. Ste borci, fakt, smekám. 2. Nemyslím si, že je vhodné, aby to bylo ve školách... jestli někde bude nějaký dítě, který s tím má zkušenost, ale už to je za ním, můžou se mu vrátit ty pocity atd... nepřijde mi to jako dobrý a zodpovědný nápad...
SimpingForYou
SimpingForYou Před 3 měsíci
Kupte si prosiiim kulatý stůl
Jana Vítková
Jana Vítková Před 3 měsíci
Náhodou jsem na rozhovor narazila a zaujal mě natolik, že jsem si to chtěla poslechnout celé. Tak jsem během poslechu zvládla i vyžehlit.
Černý Petr
Černý Petr Před 3 měsíci
No a je strašně zajímavé že když dva přes 20 let týpek se olizuje s třináctiletou holkou Je toho plný internet každý na to natáčí názory reakce několik podaných trestních oznámení a nic To jako vážně to se s tím musí jít až takhle do kin aby to někdo řešil To je dobře v prdely ty vole
Smet1234
Smet1234 Před 3 měsíci
puvodně sem to chtěl jen proklikat ale nakonec sem do tří do rána shlédl celé video, díky za moc zajímavý povídání
Jan Zahrádka
Jan Zahrádka Před 3 měsíci
Sice na několikrát ale doposlouchano do konce . Geniální chlapi
JSBF2013
JSBF2013 Před 3 měsíci
Proč se ten film V síti promítá v kinech za takové prachy? Nemělo by to být všude dostupné a pro všechny? Já vím..jsou to sice pedofilové..znásilňují děti..ale...musí se "vrátit náklady" a manželka pana Klusáka na tom ze sebe udělala spisovatelku....... 2D dospělý cca 220 CZK..... Není náhodou dalším levelem úchylnosti na těch úchylácích ještě vydělávat?
EnSabaNur
EnSabaNur Před 3 měsíci
Sračka, všude se řeší tenhle sračkovej dokument 🤮🤮🤮
Zlatey zup
Zlatey zup Před 3 měsíci
co si třeba sehnat kulatej stůl ?
Cestovatelix
Cestovatelix Před 3 měsíci
7:40 takový cápek nemá na dětských táborech co dělat
joe black
joe black Před 3 měsíci
www.thesun.co.uk/news/12308150/michael-jackson-love-kids-abused-louis-theroux/ myslim ze u kauzy MJ není moc co řešit.
Scana -chan
Scana -chan Před 3 měsíci
K problematice M. Jacksona bych doporučila dokument na YT Square One MJ documentary od Dannyho Wu, skvěle tam ukazuje druhý pohled na celou situaci a představuje argumenty a důkazy, které vyvrací Leaving Neverland. Edit: Jenom bych dodala, že jsem trochu zklamaná postojem pana Klusáka k Leaving Neverland, i kdyby to nebyla propaganda lidí, kteří z toho narativu chtějí jenom vytřískat peníze, myslím si, že by měl vědět lépe než kdokoli jiný, jak lehké je manipulovat emocemi diváka a jak nebezpečné je představit v dokumentu pouze jeden pohled. Obzvlášť, když je to dokument vytvořený lidmi s agendou proti MJ, kteří tlačí soudní spory o miliony dolarů už několik let. V komentářích pod dalšími dokumenty, které toto téma rozebírají jsem viděla trefný názor: Na povrchu je velice jednoduché uvěřit tomu, že MJ byl pedofil, jakmile ale člověk jde do větší hloubky a má zájem se informovat, rychle zjistí, že obvinění jsou vystavená na lžích. Což je mindset, se kterým je dobré přistupovat ke všem situacím.
Jiří Tichý
Jiří Tichý Před 3 měsíci
Rozhovor super, ale vysvětlete mi, naco máte na hlavách ty sluchátka, když neslyšíte, že zvuk, od vás od moderátorů je proti hostu silnější a neslyšíte, že "pukáte" do mikrofonů. Zvuk hosta je skvělý. Poslouchal jsem to v autě a zvláště moderátor v černém triku burácel do reproduktorů a mluví velmi blízko do mikrofonu a "puká" . Zkuste se prosím nad tím zamyslet. Při poslechu na mobilu to poznat není, ale na větších bednách, nebo ve sluchátkách to dobré fakt není. Držte se trochu dále od mikrofonů... Ale jinak celé jsem poslechl s velkým zájmem ! Díky!!
Mnr
Mnr Před 3 měsíci
Super rozhovor, bude ještě černota?
Michael Fight
Michael Fight Před 3 měsíci
stejně by mě zajímalo zdali občas nebyla některá z hereček vzrušená při pohledu na masturbujícího muže :)
Milan Rott
Milan Rott Před 3 měsíci
Slizoun Klusák je zcela jistě oněch predátorů král s největší domácí sbírkou.
Aleš Lorenc
Aleš Lorenc Před 3 měsíci
Spíš hranatej stůl
Milan Staňo
Milan Staňo Před 3 měsíci
Být to moje dcera....děkuji za to, co jste udělali, alespoň trošku to pomohlo. Snad...😉 Jako otec si toho vážím. Upřímně, kdybych na tohle sám přišel a ten “někdo” to udělal to někomu z mé rodiny! A opravdu kdokoli, tak dostanu 20 let nebo doživotí!!!!
Petr Faltus
Petr Faltus Před 3 měsíci
Vítku, celý štáb (myšlenkou a realizací celého projektu) i holky (svými hereckými výkony) jste všichni udělali obrovský a obdivuhodný kus práce. Velmi pozitivně mě překvapila i PČR řešením a vyřešením jednotlivých aktérů. Nezapomeňte ale prosím, že skutečný výsledek a přínos tohoto všeho by měl spočívat hlavně v hledání a nápravě skutečné příčiny, proč se toto a v takovém rozsahu děje, nikoli v jednorázové medializaci jedné špičky jednoho konkrétního ledovce a honu na několik konkrétních lidí, co se podařilo nahrát. První otázku bych si položil, proč vlastně tolik dětí tráví (i zcela pravidelně) tolik času osamoceně na sociálních serverech? V prvé řadě tato společnost je hodně hrubá. Lidé hledají další a další způsoby, jak se nemít rádi, jak se neustále obelhávat, stavět jeden před druhým nejrůznější bariéry, atd., atd. Takže i děti se méně setkávají, jsou plné strachu, nehrají si spolu venku, ale sedí samotné doma. V řadě rodin také chybí láska a harmonie. Rodiče se pořád hádají, jsou unavení, vystresovaní, nemají na dítě čas, mnohde ani skoro nejsou doma. Už úplně malinkým dětem chybí mateřská láska a přirozené provázení životem. Matka tlačí kočárek, dítě bezradně kouká okolo a ona si ho vůbec nevšímá, protože buď telefonuje nebo do toho telefonu neustále něco ťuká... Setkáváme se s tím běžně... Takže děti si kontakty, sebehodnotu, city a smysl a náplň života začnou hledat (zcela nešťastně) samy přes Internet... Druhou otázku bych položil, proč tolik lidí v takovém rozsahu se dopouští úchylek a zvrhlostí? V prvé řadě to přesně odráží život ve společnosti, která má zcela zpřeházené pořadí hodnot a postupně se úplně rozpadá. Přesně to odráží trend všudepřítomné mentality nároku a orientace všechno jen teď a tady a můj prospěch. Celkový nadhled a jakékoli souvislosti mě nezajímají a druhý člověk žádnou hodnotu nemá. Na prvním místě jsou mé požitky (často jen ty aktuální) a zavedené (často i zcela nesmyslné) procesy a rituály, potom dlouho nic a pak je možná hodnota druhého člověka. S tímto se setkáváme denně v tisících nenápadných situací ve firmách, na úřadech, na ulici, v televizi, všude, to se postupně a nenápadně ukládá do podvědomí nás všech. Tím pádem také řada lidí nežije v lásce a harmonickém vztahu (včetně sexuální stránky) ani to nikdy nepoznala. A pokud se potom někdo dostane (v jakémkoli smyslu) do nějaké obtížněji východné situace, jak jsou ty hodnoty a hranice obecně v celé společnosti posunuty, najednou nemusí mít zábranu třeba ublížit 12-ti letému dítěti. Nebo ho vydírat. Nebo vzít zbraň a střílet do lidí (v Ostravě). Nebo nůž a pobodat několik lidí (ve Vrútkách). Nebo se chovat agresivně na silnici a způsobit (i třeba vědomě) nehodu, atd. atd. S tím souvisí další oblast, která bude námětem dalšího dokumentu, a to je personalistika. Jací lidé dnes personalistiku dělají, jak ji dělají a hlavně co si pod pojmem práce s lidmi představují, je závažný celospolečenský problém.
Vašek Kiron
Vašek Kiron Před 3 měsíci
Parádní rozhovor, díky za něj! Za mě "Co lidi u toho rozhovoru dělají" :D rozhovor posloužil skvěle do pozadí při hraní Path of Exile, takže naprostá pohoda.
Michal Krátký
Michal Krátký Před 3 měsíci
jak se jmenuje ten seriál o tom koncentráku ?
Michal Krátký
Michal Krátký Před 3 měsíci
1:00:00 jak se jmenuje ten seriál ?
G0dLiKe Jenkins
G0dLiKe Jenkins Před 3 měsíci
Drát co vážil půl metru me pobavil :D .. ale jinak super rozhovor.
Jeroným Pokorný
Jeroným Pokorný Před 3 měsíci
klusák točí fejky
Dalibor Hostaša
Dalibor Hostaša Před 3 měsíci
Kde najdu prosím ten pořad Černota?
U Kulatého stolu
U Kulatého stolu Před 3 měsíci
www.televizeseznam.cz/porad/cernota
Sleepybear
Sleepybear Před 3 měsíci
První video co od vás vidím, super, jen jedna otázka proč se to jmenuje U kulatého stolu když nemáte kulytý stůl?
Jiří Hofman
Jiří Hofman Před 3 měsíci
Protože si ho koupí, až budou mít 500 patronů na Patreonu. Teď mají 312 myslím.
JurajIsamkral
JurajIsamkral Před 3 měsíci
amateri, tu sa neohaluje problem, iba sa snazia sokovat aby nalakali do kin co najviac ludi. Mna by zaujimal skor nazor psychologov a psychiatrov.
Jerry Oak
Jerry Oak Před 3 měsíci
Vít je českej Stone.
Skero mil
Skero mil Před 3 měsíci
Na filmu jsem byl a u scény s čůrajícím pejskem , celé kino povstalo a začalo tleskat 😂
Ivana Kelinová
Ivana Kelinová Před 3 měsíci
Držím palce, ať to s HBO vyjde. Hned jak jsem se o projektu V síti dověděla, tak jsem doufala, že si ho všimnou ve světě. Je dobré, že doba nazrála k otevírání těchto témat.
Jan Salač
Jan Salač Před 3 měsíci
Kde se na v síti můžu podívat?
Nikolleta :D
Nikolleta :D Před 3 měsíci
@U Kulatého stolu nevíte kdy přesně? Nechtěla bych to meškat
U Kulatého stolu
U Kulatého stolu Před 3 měsíci
ČT brzy?
ALEXISS
ALEXISS Před 3 měsíci
kedy to bude online? nechce sa mi to kukať xd
ALEXISS
ALEXISS Před 3 měsíci
Martina Žufanová veď som to tam písal😂
Martina Žufanová
Martina Žufanová Před 3 měsíci
V překladu nechceš zaplatit za úsilí, které tomuto projektu věnovalo mnoho lidí po tak dlouhou dobu. :)
Barbora Havelková
Barbora Havelková Před 3 měsíci
Ještě bych ráda doporučila na Netflixu dokument atletika A. Nedávno stará kauza, dost nepříjemná, ale bohužel pravdivá. Možná mám jenom slabý žalůdek, ale je to dost psychicky náročný dokument.
Juicy
Juicy Před 3 měsíci
Můžu se zeptat? Kde se můžu kouknout na ten film zadarmo? Měl jsem na to jít do kina ale byl jsem nemocný
Lukas Lehovec
Lukas Lehovec Před 3 měsíci
Není to on-line zatím musíš si počkat
Pauli Fitzelová
Pauli Fitzelová Před 3 měsíci
Zatial to este asi nie je online, ale pokial viem, coskoro to ma byt online aj na cd :) Napr. u nas na Slovensku to mame este v kinach, tak predpokladam, ze aj vy :)
Bára Bejdlová
Bára Bejdlová Před 3 měsíci
Kde se mohu podívat na cely dokument cernota prosím?
Dominik Dubský
Dominik Dubský Před 3 měsíci
www.televizeseznam.cz/porad/cernota
Kulik 1
Kulik 1 Před 3 měsíci
Přesně tak, poslouchám podcasty místo hudby
MelonNya
MelonNya Před 3 měsíci
prej a co ti lidé u tohoto podcastu dělaji? třeba ti grafici to maj místo hudby k poslouchání..a já tady kreslím celou dobu..ANO
Kowo333
Kowo333 Před 3 měsíci
Ja to isté :D :D :D úplne trafili klinec po hlavičke. Už ma hudba omrzela a posledný mesiac si idem rôzne podcasty a pod...
Anna Nevšímalová
Anna Nevšímalová Před 3 měsíci
Máte nějaké ohlasy nebo zájem ze zahraničí? Inspirovali jste dokumentaristy třeba v Německu, Anglii... Mají za hranicemi zájem o dokument "V síti"?
Lucy Kunes
Lucy Kunes Před 26 dny
@Nikola Čermáková pecka ! Dekuju
Nikola Čermáková
Nikola Čermáková Před 26 dny
@Lucy Kunes bombuj.CZ je to tam
Marek Kubis
Marek Kubis Před 29 dny
V zahraničí si to natočili po svém...
Lucy Kunes
Lucy Kunes Před 3 měsíci
Aphrasia polaris na to jsem myslela taky, titulkama nebo dabingem se všechno to “kouzlo” ztratí, ale on-line verzi třeba na netflix nebo hbo bych uvítala, opravdu nevím, jestli se na to budu mít vůbec možnost podívat.
Aphrasia polaris
Aphrasia polaris Před 3 měsíci
Myslím, že nejdál se to dostane maximálně na Slovensko, už jen z toho důvodu, že v ostatních zemích je těchto dokumentů horda. Nehledě na problém s obtížností dabingu/titulek (sám Klusák mluví o problému měnění hlasu) vzhledem k tomu, že česky rozumí zhruba tak 16 milionů lidí.
Mellsa 16
Mellsa 16 Před 3 měsíci
Úžasný a zajímavý podcast
Jiradas
Jiradas Před 3 měsíci
díky chlapi za super rozhovor
Sera Moon
Sera Moon Před 3 měsíci
Vít Klusák má nízké IQ cca 70. Víc není třeba dodávat.
rosona1000
rosona1000 Před měsícem
Copak, nachytaný v Síti ? 😄
Pan Krysař
Pan Krysař Před 3 měsíci
9:42 ty vole nic bych si nepřál víc než nabídka jeden na jednoho s někým takovým. Mohl by mě pak klidně žalovat. Na knížku Kdo chytá v síti se chystám, vypadá zajímavě po zběžným prolistování.
Jakub Němec
Jakub Němec Před 3 měsíci
Já u toho hraju WoWko :D
Petr Beránek
Petr Beránek Před 3 měsíci
skvělé ...poslouchám většinou na nočních, pane Klusáku. Díky za vaše dokumenty.
Jan Aurel
Jan Aurel Před 3 měsíci
Blbé děti, blbí rodiče...
Martin Uher
Martin Uher Před 3 měsíci
Proč Klusak vyzvihuje Mináře a Milion chvilek v tomto pořadu nechapu. Asi už kope za Sorosovo penize.
Majkyyy Poo
Majkyyy Poo Před 4 měsíci
Doporučuju kouknout okolo Michaela Jacksona na youtuberku-Klarisa natáčela o tom video který je skvěle zpracovaný a troufnu si říct že celý dokument "Leaving Neverland" vyvrátila ;)
Mária Malatinská
Mária Malatinská Před 3 měsíci
Zarazilo ma, že pán Klusák tomu filmu uveril po tom, čo má toľko skúseností s pedofilmi. Profil pedofila, ktorý sa snaží čo najviac schovať svoju úchylku, byť nenápadný a skutočne zlomyselne dieťa využíva vs. človek ktorý sa deťmi verejne obklopoval, navštevoval ich v nemocniciach, obetoval im veľkú časť majetku a hovoril o deťoch a filozofii života úplne inak ako nejaký Tondo z Usteckeho kraja na Pokeci. Pán Klusák si odporuje práve v tom ako popisuje typický sociálny a intelektuálny status pedofilov. Neviem si predstaviť pedofila, ktorý zasvätí život humanitárnej pomoci, osvete o klimatických zmenách, deťom v domovoch a nemocniciach, rozpráva o lepšom svete pre všetky deti, upozorňuje v prejavoch na zanedbanú výchovu detí, ktorá ústi do kriminality a terorizmu.... a v skutočnosti by na tajnačku doma tie deti nakladal. Z pohľadu psychológie je to dobrá sci-fi. Ak ani FBI nevedela nájsť žiadny dôkaz, tak asi ťažko niekto nejaký má. A ešte keď si človek uvedomí, že by pedofil na obvinenie neregoval protiútokom a bojom, ale psychickým zrútením a smrťou na predávkovanie hypnotikami. Hovorí sa, že ak sa chceš niekomu pomstiť, obviň ho z pedofílie. Síce nemáš dôkaz, ale veľa ľudí sa zaručene chytí a účel to splní.
Milana Domas
Milana Domas Před 4 měsíci
Kde muzu stahnout tu “soft” verzi V Siti. Rada bych to ukazala dcerce, ktera je v tom zranitelnem veku. Ale nechci, aby videla cely dokument, ktery je misty velmi graficky. Dekuji!
Betka Kucova
Betka Kucova Před 3 měsíci
Zatím není ke stažení žádná verze, pouze jsou k dispozici v kinech. 🙂
MegaLama
MegaLama Před 4 měsíci
jde videt jak si Klusak hraje na naivku (se divim ze se nerozbrecel) ale zaroven ma to cele promyslene ve stylu "udelat show" ... takovemu cloveku nelze verit ze udela kvalitni dokument.
Ja Ku
Ja Ku Před 4 měsíci
Ono kdyby deti nemeli pristup ke vecem,ktery by mel byt omezeny min rekneme od 15 let tak by se nic takoveho nedelo. Nechci branit tyhle uchylaky,ale i vychova rodicu muze za to ze se deti objevuji tam kde by nemeli mit vubec pristup..pocitace,mobily,tablety.. Jako i u dnesnich her,ktere jsou omezeny vekovou hranici treba 18+,ale hraji je i 8 lete deti.
Barbora Volfova
Barbora Volfova Před 3 měsíci
Predevsim by se meli zamyslet rodice.
Barbora Volfova
Barbora Volfova Před 3 měsíci
Naprosto souhlasim s vasim nazorem. Jsem mama a myslim si ze deti na internetu nemaji co delat. Dcera se citi ukrivdena za to, ze jsem u ni kdyz kouka na youtube, jednou denne a jeste jen na chvili. Deti maji byt detmi a ne rovnou skoro dospely diky internetu. Jinak nedavno jsme byly na dovolene a slecna slysela jsem vek ze ji je 13 a mela na sobe Kratasy ze ji lezl cely zadek ven. Takhle pusti rodice deti ven? Silene. A ono aniz by clovek chtel si tohohle vsimne.
Simon Marecek
Simon Marecek Před 4 měsíci
Pan Klusák si trošku protiřečí co se týče jeho vyjadřování. V jednom rozhovoru řekl, že predátory žádným způsobem nenabádali k oplzlým zprávám, a tady v rozhovoru řekne, že jednoho mladíka pokoušeli zprávami typu "mám na sobě pyžámko a ležím v posteli". To bych potřeboval vysvětlit.
Miroslav Burget
Miroslav Burget Před 3 měsíci
Jeden kluk si skajpoval s jednou z nastrčených hereček, ale nešlo mu o její fotky, chtěl si jen pokecat, tak to zkoušeli, jestli je opravdu ok a jen to nehraje. V dokumentu se jako jediný zobrazí bez maskovaného obličeje.
Ratman 007
Ratman 007 Před 4 měsíci
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, existuje nějaká možnost jak dokument on-line shlédnout ? Do kina se ze zdravotních důvodů kvůli Covidu nedostanu, přesto bych chtěl tvůrce podpořit zakoupením shlédnutí. Děkuji. Smekám jak před tvůrci černoty tak v síti. Je potřeba na tyto problémy co nejvíce upozorňovat a hlavně zveřejňovat i kauzy odsouzených, jednak jako prevenci a jednak jako možnou edukaci dotyčných k započetí léčby.
Ratman 007
Ratman 007 Před 4 měsíci
@U Kulatého stolu Díky za info, dá se blíže specifikovat "brzy" ? :-)
U Kulatého stolu
U Kulatého stolu Před 4 měsíci
Brzy bude možné dokument zhlédnout na ČT. 😊
Malý Beránek
Malý Beránek Před 4 měsíci
Poměrně zvláštní překrucování skutečností...
Cabrt Cz
Cabrt Cz Před 4 měsíci
cscamera.info/market/sKbPoJN0atmty2E/video
Cabrt Cz
Cabrt Cz Před 4 měsíci
Tohle je taky zajímavý
Sensational Motiv
Sensational Motiv Před 4 měsíci
proč máte ten stůl hranatej
Lukáš Pokorný
Lukáš Pokorný Před 4 měsíci
30:14 kritérium bych splňoval :D škoda :D
Man Disk
Man Disk Před 4 měsíci
Doufám, že na středních školách bude osmnáct plus verze. A když už jsme u těch p#ďáků 45:00 1url.cz/@Adostpedo
Juraj Rekem
Juraj Rekem Před 4 měsíci
Sranda je ,že tento preVít vyzerá ako uplný úchyl 😂😂😂 ..ono to bude tak ,ze soplavá žiadna mu nedala zatrtkať a teraz sa mstí 😝😝
Markéta Cziráková
Markéta Cziráková Před 3 měsíci
😂😂
bicista
bicista Před 4 měsíci
Mě by zajimalo kdyz si dite na FB udela profil, jak se nejaky uchyl muze na dite kontaktovat ?? vzdy FB nema zadnou prohlidku profilu jako seznamky, na FB aby jste chtel nekoho kontaktovat musite znat jeho jmeno. Jak moc je tedy FB pro dite v tomto ohledu nebezpecnej ??
t_a_t_a
t_a_t_a Před 4 měsíci
Dost záleží na nastavení zabezpečení, pže muze byt profil veřejný, může být neveřejný, nevyhledatelný, můžou vás kontaktovat jen přátelé přátel atp. Jsou to věci, které věci neznalému ani nedocvaknou...
Lena Sovi
Lena Sovi Před 4 měsíci
Dokument na Netflixu o Ivanovi Hroznem se jmenuje Ďábel od vedle 😉
CHEVY CHEVY
CHEVY CHEVY Před 4 měsíci
Predátory určitě zavřít. Ale svoji vinu na tom mají rodiče těch malých holek. Nechápu,jak rodič může nechat ve 12ti letech brouzdat na seznamovacích strankach své dítě. Je tedy vidět,že někteří rodiče,vůbec své děti neřeší.
Alena Suvorova
Alena Suvorova Před 2 měsíci
21 století, nejde to takhle jednoduše zakázat. Telefon, tablet, počítač, wi-fi všude, internet u kamarádů...
František Krupička
František Krupička Před 4 měsíci
Řezník: "Na netu se blbě loví, může za to čůrák Klusák" :-D
Petra Lišková
Petra Lišková Před 3 měsíci
@Jan Musil Díky 🔥
Jan Musil
Jan Musil Před 3 měsíci
@Petra Lišková Schyzo - Láska (feat. Řezník).. je to taková hymna pedofilů :D
Petra Lišková
Petra Lišková Před 3 měsíci
Kde to řekl? :D
Libor Prokop
Libor Prokop Před 4 měsíci
tendenční dokumentarista, ale žádný režisér, který navíc manipuluje s fakty ! Typický sluníčkář, který je odporný i lidem z branže, kteří se mu smějí..řekl bych, že se tu schází lidé, kteří by byli v minulosti typickými svazáky bez mozku :-)) takže tak - Pan Klusák nikdy nebude umělec, bohužel..
Mad Beatz
Mad Beatz Před 4 měsíci
Kdyby ženský nebyly laciný kurvy, nic jako predátoři by nemuselo být :) Nic není vina chlapů, vše je to oženskejch...jen at si to pak užívaj...
Mária Malatinská
Mária Malatinská Před 3 měsíci
Tak si pozrite nedávnu výstavu oblečenia, ktoré mali zneužité dievčatá na sebe. Budete prekvapení.
Zuzana Garelova
Zuzana Garelova Před 4 měsíci
Keby ženy a dievčatá neboli pekné ľudstvo vyhynie a to, že si uchyl a skončíš na všetko co vidis veľa vypovedá nájme keď ide o detí. Možno si pedofil tiež...
dzitaba
dzitaba Před 4 měsíci
Fajn rozhovor, jen škoda že Vít nepřiznal, že Svět podle Daliborka je z více než poloviny nahraný fejk
NOB
NOB Před 3 měsíci
@dzitaba To byla řečnická otázka. Nemáte, pochopitelně.
dzitaba
dzitaba Před 3 měsíci
@NOB Ano mám. Jinak bych to nepsal.
NOB
NOB Před 3 měsíci
On se k tomu vyjádřil celkem jasně. Máte verohodnejsi informace, než s kterými pracuje sám režisér filmu?
Další