Temný

Na situaci ve státě jsem rezignoval. Může se stát, že skončím, okýnka byznys nespasí, říká Pohlreich 

DVTV
Odebírat 115
zhlédnutí 293K
97% 2 861 72

Nejde vyloučit, že skončím, kdo by nebyl naštvaný, jestli jsme si mysleli, že na jaře to bylo tvrdý, tak teď to bude doopravdy hustý, na situaci v tomto státě jsem rezignoval, snažím se zachránit svůj byznys, na slevy nevěřím, říká šéfkuchař a restauratér Zdeněk Pohlreich. Podnikání je paralyzováno, spousta lidí přijde o práci, já bych posílal lidem na občanku peníze na živobytí, dodává.

Celý rozhovor sledujte na www.DVTV.cz
ODEBÍREJTE NEJLEPŠÍ ROZHOVORY NA CScamera: bit.ly/DVTVYT
Sledujte nás na sítích: FACEBOOK: DVTV.cz/
INSTAGRAM: DVTV
TWITTER: DVTVcz

Zábava

čas přidán

 

13. 10. 2020

Sdílet:

Sdílet:

Stažení:

Načítání.....

Přidat do:

Můj playlist
Přehrát později
Komentáře 100   
Jaroslav Uvizl
Jaroslav Uvizl Před 11 hodinami
o par dni pozdeji na staromaku :D
Lopata Kladivo
Lopata Kladivo Před 15 hodinami
Zrovna kuchaři si restart zaslouží. Ty 12h až 16h šichty jsou pekne jebat. A PLATY? Půlka zdanena druha na černo, ktere se kuchaři nepočítá do důchodu ani zdravotního pojisteni. Nemoznos si radne vybrat dovolenou. Kucharina v CR patří mezi práce téměř srovnatelné s otrocinou.
Eugene Rotter
Eugene Rotter Před dnem
Refactor je idiot🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦🇨🇦
Matesson
Matesson Před dnem
Alespoň to jeho jméno byste mohli napsat správně
opzz xsin
opzz xsin Před dnem
2:00 “Není to uklidňující”... o den později se zavřeli všechny restaurace.
Radoslav Pilat
Radoslav Pilat Před dnem
Polreich už je za tie roky za vodou😁😂 keby zavrel tak ma už do smrti vydelano
Brawller
Brawller Před dnem
Jak to tak sleduji tak mám asi štěstí dělat v jediné firmě , které díky koroně vzrostly zákázky. :D
Cassie
Cassie Před dnem
Nie nekonči, ja už čakám keď táto celá “apokalypsa” skončí a pôjdem do Prahy vypnúť a k tomu patrí samo aj Zdenkova reštika
opzz xsin
opzz xsin Před dnem
znovu od začátku zvládne! A ty náklady na zaměstnance to chápu, že to má těžké, ale co musí udělat, tak bohužel musí.
Alabaj
Alabaj Před 2 dny
Pohlreich je právě jeden z mnoha kterým jde jen o zisky a jak na tomto stavu vydělat.....ty jeho kecy už nejde poslouchat.
Ondra 2020
Ondra 2020 Před 21 hodinou
Tak jako každy kdo se snaží zachránít co vybudoval
Tomáš Bouzek
Tomáš Bouzek Před 2 dny
Jen pro blbé připomínám, že přes tu karanténu stále vozí migranty a teroristy, platí jim hotely, byty, domy zadarmo, peníze dostanou na ruku a vy jste zavření doma bez koruny! Gratulujeme.
Jan Novotný
Jan Novotný Před 2 dny
Dneska sem volal na informace ohledně koronaviru Ministerstva zdravotnictví, kde sem se ptal, co to znamená úmrtí v souvislosti s covidem-19 a dozvěděl sem se, že do toho čísla jdou i bezpříznakový pozitivní na PCR test, kteří zemřou při autonehodě. Zaměstnanec ministerstva zdravotnictví ochotně odpovídal na moje otázky a komentoval: tato statistika se používá bohužel ve všech státech, i když jako není úplně validní. Jestli chcete víc informací, prosím podpořte můj kanál.
Cassie
Cassie Před dnem
cscamera.info/market/fXraoch_iKmsupw/video&t Na pardubické bezdomovce Covid-19 příliš vliv nemá.
Zdeno Charakter
Zdeno Charakter Před 2 dny
Zaujimave ze najvic plackaju ty ktory maju najviac.Nech predaju byty milionove a auta.placu lebo nebudu mat na luxusne dovolenky,auta a stet..
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Před 2 dny
Nie nekonči, ja už čakám keď táto celá “apokalypsa” skončí a pôjdem do Prahy vypnúť a k tomu patrí samo aj Zdenkova reštika
Pavla Ochotna
Pavla Ochotna Před 3 dny
Dělala jsem kuchařku na hotelu v březnu jsem přišla kvůli koroně o práci a musela si nějak vystačit sama.... Pak když se to uklidnilo začala jsem dělat v kuchyni v restauraci.... Dnes jsem kvůli opatření vlády znova přišla o práci.... Takže mi řekněte.... Jak mi tohle asi pomůže? Vláda kašle na to co se mnou třeba bude... ta mi nepomůže... Teď abych běhala po městech a hledala novou práci....
Lucian Petrik
Lucian Petrik Před 3 dny
OPATRENIA SÚ DIKTATÚRA....COVID JE VYMYSLENÝ BLUD !!!
Lubos Tobiska
Lubos Tobiska Před 3 dny
Pěkně hospody zavrit kdyz to nejde hotely také a vsichni můžou jit makat do fabriky na 3 smeny az se vse zlepsi tak zase otevrit libi se mi jak všichni placou ze drou bidu s nouzi jak to napsal hezky jeden clovek v prispevcich kdyz tu nejsou zahranicni hoste tak jim je cechacek dobrej NASRAT když může herec pracovat na stavbě jiný zase jezdí autem u posty nez bude lepe tak proc by ti radoby podnikatelé nemohli jit makat do fabriky nez bude lépe ale fuj tam se musi makat ze ano
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Před 2 dny
Proč mažete komentáře ????vy Bakalovi demokrati
Víkendová všehochuť
Nejnovější trailer FREE GUY: cscamera.info/market/gp_Jf9OUesK0t3Y/video
bofooit gojo
bofooit gojo Před 3 dny
mořžná vzpamatuje (leckde s jinými majiteli), ale t hospody, které dělají obědy a večer točí pivo, ty to mají spočítané.
leon s
leon s Před 4 dny
Jaký byl přínos Polreicha pro českou společnost?
Hotel Cal
Hotel Cal Před 8 hodinami
@hovnocucSouhlasim, ale i jemu ted tece do bot.Myslim, ze podnika s rizikem, coz je normal,ale bordel co je ted asi nikdo necekal.
hovnocuc
hovnocuc Před 21 hodinou
Dost značný posun v gastronomii. Jaký byl tvůj přínos?
Hotel Cal
Hotel Cal Před 3 dny
Poukazal na to , ze bezmasa jidla jako smazeny syr se sunkou jsou faaakt namky.
Yellow Butterfly
Yellow Butterfly Před 4 dny
Já ho chápu, protože tady už nejde "jen" o prachy, tady jde o hrubý zásah do trhu, kdy se jeden obor dlouhodobě ubíjí a nikdo neví proč. Začalo to EET a kampaní, že všichni v gastronomii jsou zloději a tohle už je jen pokračování likvidace oboru. Zřejmě to téhle vládě přijde jako "nepodstatné", jestli se budeme mít jít v poledne z práce kam najíst. To přece není jen o chlastu, na restauracích je dneska závislá většina firem, které nemají vlastní jídelnu. Co se týče turistiky, tak tam ty dopady budou v celé Evropě a tam se to mořžná vzpamatuje (leckde s jinými majiteli), ale t hospody, které dělají obědy a večer točí pivo, ty to mají spočítané.
Andrew Lewis
Andrew Lewis Před 4 dny
Na myšlení jsme tady MY! (Ty rozhodně ne, Drápale!) 😷
bofooit gojo
bofooit gojo Před 3 dny
6minutový rozhovor? Tak to je snad i škoda, ne.
Princ Symbol
Princ Symbol Před 4 dny
Já tomu také nerozumím.........hospody zavřou a ostatní krámy, obchoďáky, městskou dopravu atd...atd....nechají být. Co to má proboha za význam, že něco zavřou a zbytek, kde je plno lidí tak to nechají být ? Něco mi tady neštimuje !
Jana Waw
Jana Waw Před 4 dny
Je na čase koupit si zatím alespoň Zdendovu kuchařku. Pan Pohlreich mne dokázal vždy inspirovat a pobavit zároveň. Přeji mu hodně štěstí. Já mu věřím, že on to nakonec znovu od začátku zvládne! A ty náklady na zaměstnance to chápu, že to má těžké, ale co musí udělat, tak bohužel musí.
mini polis
mini polis Před 4 dny
Zaznělo to už tisíckrát, takže hezky po tisící prvé: Podstatou moderního kapitalismu je privatizace zisků a socializace ztrát. Zisky jsou moje, táhněte, holoto závistivá! Pokud jde o ztráty z podnikání...please, help! 😂
hovnocuc
hovnocuc Před 21 hodinou
Socializace ztrát je ale možná jenom díky existenci sociálního státu. Podnikání jim navíc nezakázal koronavirus, ale stát, proto je zcela logické od státu požadovat kompenzaci. Co by asi udělal zaměstnanec, kdyby mu stát zakázal chodit do práce? Přijal by nadšeně roli toho, kdo ponese ztrátu za škody způsobené vládními opatřeními?
Joanna
Joanna Před 4 dny
zpravodajství ví něco víc než by věděli normálně. Ve skutečnosti je to jenom jednostranně manipuluje, plete jim hlavu a znemožňuje jim chápat věci v širších souvislostech...
YouTube Highlights
YouTube Highlights Před 4 dny
cscamera.info/market/fXraoch_iKmsupw/video&t Na pardubické bezdomovce Covid-19 příliš vliv nemá.
Michal Onderka
Michal Onderka Před 4 dny
Babica se Sapíkem jedou dál ...a nemusí u toho řvát a urážet lidi...kdo na to nemá ať jde o válu!!!
Vladislav Boleša
Vladislav Boleša Před 4 dny
Kapitalistické manýry. Pánu podnikateli to hezky stát spočítal. Zdali odvedl na daních tolik, kolik by teď od státu požadoval? Zestátnit tyto podniky a hotovo!
vojtisekhovor
vojtisekhovor Před dnem
Už jsem skoro četl Bolševa místo Boleša :-)
Joanna
Joanna Před 4 dny
sestra nez cely zastup vyse zminovanych profesi...
Ivan Burda
Ivan Burda Před 5 dny
Byl jsem u Pohlreicha v Cafe Imperial mockrat a jdu tam vždy, kdy jsem v Praze. Je to pro mě i duvod jet do Prahy. Jídlo je tam vynikající, kvalitní, servis slušný, cena odpovídající. Byla by velká škoda, kdyby tato restaurace - jedna z mála, na které se dá spolehnout - musela zavřít. Stejně tak by bylo škoda Cafe Louvre, protože ta je kvalitou obdobná Cafe Imperial. Byl jsem i v jeho Divinis - to už mně přišlo snobské, drahé, jídla málo - spíš pro potěchu oka a chuťových buněk, než že by se tam člověk opravdu najedl. Křepelka s polentou byla skvělá, ale porce měla velikost předkrmu. Taky se mně nelíbilo, že číšník rychle přispěchal s účtenkou a vyzýval k placení - nechápu, protože restaurace byla poloprázdná. Jinak myslím, že tento člověk udělal hodně proto, aby lidi zvedli svoje nároky na stravování v restauracích, a potažmo restaurace nevařily jen samé blafy.
E Ff
E Ff Před 5 dny
Ne asi všechno končí a odkud všichni nebudou rezignovat tak ty svině z politiky nikdy nikdy nevyženeme !! Fuck babis zeman i prymula..
soinhu foitu
soinhu foitu Před 5 dny
Proč mažete komentáře ????vy Bakalovi demokrati
GamsterFails
GamsterFails Před 5 dny
Zdenda tady vypadá jak doktor z Outlastu. ❄️
TheMrProt
TheMrProt Před 5 dny
Ja vim, ze jist na noc neni zdrave 😀
Andrew Lewis
Andrew Lewis Před 4 dny
A chlastat? 😷
Peetr Goolmans
Peetr Goolmans Před 5 dny
Až se zavřou obchodáky,to bude srandička,jen pro pár tupejch lyžarů a pár idiotů co museli na dovču a natahali to sem.těm běžte poděkovat.
soinhu foitu
soinhu foitu Před 5 dny
Pamatujete si na rok 1995? Možná máte v živé paměti chřipkovou epidemii způsobenou virem H3N2. Šlo přitom o největší chřipkovou epidemii v rámci samostatné České
Jakub Janousek
Jakub Janousek Před 5 dny
Pak zhasni
Jelineli
Jelineli Před 5 dny
6minutový rozhovor? Tak to je snad i škoda, ne.
Tomáš Suchan
Tomáš Suchan Před 4 dny
Většinou bývá na youtube jen kus daného rozhovoru, zkus na jejich webovych strankach, tam jsou celé rozhovory
woiour loin
woiour loin Před 5 dny
3:19 co byste mu řekl? :D asi vím co by mu řekl :DD
Mirek Hav
Mirek Hav Před 5 dny
Postihuje to úplně všechny podnikatele a živnostníky, možná pár oborů se naopak na této situaci balí. Ale v globálu se jedná o konec podnikání pro většinu firem. Spíše mi přijde idiotské, že se nesahá na platy státních zaměstnanců, naopak se přidává, ale z čeho se to má ku.va platit. Schodek rozpočtu...teda schodek... spíše totální rozvrat státních financí nás uvede do sraček. O ten zbytek se podělí Babiš, Prymula a spol. Ještě si hošci trošku penízků nasosnou, tu na rouškách, desinfekcích, vakcínách apod.
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Před 5 dny
Je to omezování svobody
Vladan Vyskočil
Vladan Vyskočil Před 5 dny
Tyhle zákony jsou totální kokotiny kdo ty lidi bude platit z čeho budou žít z čeho budou živit děti z čeho zaplatí daně z čeho si budou šetřit a ta almužna 500Kč na den je pěknej ojeb a nepokryje ten plat co měl daný zaměstnanec ale i zaměstnavatel dostat. Je to omezování osobní svobody kdo chce ať jde do restaurace kdy se mu zlíbí kdo nechce bojí se nákazy ať nechodí jsme snad demokratická země ale mě příjde, že je to jak za komára sice jsou vyší platy je více věcí ale věci jsou drahé jak je plat vysoký a to, že je všechno zavřené jak za komára skoro i hranice není tak jedniduché někam vycestovat to se blíží k tomu socialismu hodně ještě ploty s osnatým drátem a psovodi a je to černé na bílím. Jak se zastaví ekonomika tak půjde celý stát do prdele nic nebude fungovat bude inflace peníze ztratí hodnotu koruna bude oslabovat vůče euru bude drahej export ale levnej inport a bude jak Ukrajinci chudí dalších 30 let. Se furt myslí jak zastavit koronavir ale na budoucnost země už nikdo nemyslí máme dluh 500 miliard to už nejsme schopni splatit a oni si furt myslí jak jsme na tom ještě dobře, že si můžou půjčovat do ale luja viz. 2 miliardy na další trsty na kovid naco však v tom mají takový chaos, že ani neví kdo je pozitivní a kdo ne když se lidi testujou i pětkrát do měsíce. Školy zavřou práce zavřou jak asi maturanti udělají maturitu když do tý školy nechodí? Jak asi ekonomika bude zkvétat když nikdo nebude robit? Všechno se pozavírá jen aby jsme se zbavili debilního kovidu který zabil míň lidí než chřipka i než tuberkulóza španělská chřipka mor Sars a podobné chujoviny přitom když byl Sars nezavíralo se nic a i tak jsme se ho zbavili zprávy taky nejsou objektivní všude jen kovid nedozvíš se nic novýho jen kolik jich zheblo a kolik ji má babu a čeká na smrt.
woiour loin
woiour loin Před 5 dny
Takhle mají alespoň nějaké náhrady od státu. Co vím tak lidi co nejsou v nájmu a mají vlastní hospodu, nebrblaj a sami rozvážejí, to zatím dávají. Prostě hospoda s vysokým
Ondrej Papez
Ondrej Papez Před 6 dny
Fakta V Nemecku: NA a S Coronou Mrtvi: 9682 od zacatku Plandemie ztoho ciste NA Coronu 1% az 6% to je 100-600 mrtvych Ke srovnani Chripka 2016/2017 22900 Mrtvych jinak ke srovnani Alkohol 202Mrtvych/denne, Koureni 328Mrtvych/denne, chripka 63mrtvych/denne, Corona 26mrtvych/denne meli to gestapo radeji poslat do Kiosku, Rousky skodi zdravi no co ktomu dodat: No na internetovem Foru asi nic ja pujdu radeji bojovat za demokracii na Ulici Dekuji Ondrej Papez
delosombres
delosombres Před 4 dny
V USA zheblo víc lidí na důsledek lockdownu (nemají na léky, sebevraždy atd.) než na samotný COVID1984. O tom ale mainstream fake news media nemluví....
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo Před 5 dny
Nerezignoval, ale už dlouho jsem se nedokázal naladit tak jak bych chtěl. 😔
MrPablomino
MrPablomino Před 6 dny
O jednoho kucharinka vic nebo min, svet se nezbori. To same plati o umelcich a sportovcich, silnejsi prezije. Myslim ze pro tuhle zem ma mnohem vetsi cenu jedna zdravotni sestra nez cely zastup vyse zminovanych profesi...
Toxik Prophet
Toxik Prophet Před 6 dny
2:00 “Není to uklidňující”... o den později se zavřeli všechny restaurace.
Toxik Prophet
Toxik Prophet Před 6 dny
Ta rouška co má Zdeněk je dost vtipná :-D
Crooklyn Dodger
Crooklyn Dodger Před 6 dny
Může jit dělat profesionální plačku na pohřby.
bodoy euir
bodoy euir Před 6 dny
Jj všichni rezignují, nikdo nebojuje za svá práva .
Alabaj
Alabaj Před 6 dny
Proč mažete komentáře ????vy Bakalovi demokrati
Michal
Michal Před 6 dny
Kdo se o ty lidi postara? Z pocatku prece stat potazmo UP. Jo aha, pinglove a kuchari brali minimalku, tak dostanou minimalku i z UP. A take mohou chvili zit z uspor z penez bokem, ktere jsou v gastro bohuzel pravidlem. Kdyz si to vezmu, ze jako zamestnanec zaplatim rocne na danich a odvodech cca 250k, tak ty odvody a dane platim i za tyto zamestnance, kteri berou penize bokem. Na tom logicky nemam zadny zajem. A propo je spousta volnych pracovnich mist, takze se nebojim, ze by lide z gastra nenasli uplatneni. A restauraterum samozrejme pomoci a prihlednout k vysi odvadenych dani za posledni roky. Kdo optimalizoval a zaplatil prd, tak minimalni podpora, muze zit z tech optimalizovanych penez. Kdo naopak odvadel hodne, tak mu pomoci v plne palbe. Takove mam i ja zajem tu mit. Ne cerne pasazery.
Czech Trucker 35
Czech Trucker 35 Před 6 dny
Pamatujete si na rok 1995? Možná máte v živé paměti chřipkovou epidemii způsobenou virem H3N2. Šlo přitom o největší chřipkovou epidemii v rámci samostatné České republiky. Chřipkou se tehdy nakazila značná část populace, výrazně vzrostl počet pacientů ve vážném stavu a bohužel zemřely tisíce lidí. I tehdy se rovněž uzavřely školy. a nebyli takovy nařizeni aby z krachovala ekonomika , živnosnici atd. tak by se tu všichny měli probrat a přestat hrat covid divadlo
Lusvit
Lusvit Před 6 dny
To je všechno lež. V roce 1995 žádná chřipková epidemie ani nebyla. Podle Ústavu zdravotnických informací a statistiky České republiky (ÚZIS) zemřelo v roce 1995 na samotnou chřipku 43 mužů a 87 žen, tj. celkem 130 lidí.
bodoy euir
bodoy euir Před 6 dny
To je opravdu "výborný" nápad - ať dobrovolník založí neziskovku (tedy ať to dělá zdarma), která bude posílat finanční "dary" do restaurace pana Pohlreicha aneb pod rouškou
Adam Vrbas
Adam Vrbas Před 6 dny
V náhledu jsem četl "Může se stát, že skočím z okýnka.." :D
Chanzee Mekenzee
Chanzee Mekenzee Před dnem
Lol ja taky😂😂😂
OverDam
OverDam Před 6 dny
@Michal Ardelán Však jasně ale já si dělal jen srandu...
Michal Ardelán
Michal Ardelán Před 6 dny
@OverDam ale prd.. Chce jen prachy pro sebe třeba nás šéf nám dává z vlastní kapsy i kdyžby nemusel a mohl nás vyhodit.. Ale co jsme mu, respektive chlapi dřív, vydělali tak neutráci.. Jezdí dvojkovou Octavii, i když by mohl mít 4 nový superby.. Pohlreich kecá, si vem kolik "vydělal" Na transparentním účtu?.. 6M korun.. Nás je v práci 10, on má kolik lidí, kolik vydělá?.. Je snuška keců od něj aby naaaahodou nepustil chlup pro dobrý lidi ale to on nevidí.. On vidí jen pracuji sílu po který stekne pes dalších 20 čeká za branou, nashle..
OverDam
OverDam Před 6 dny
No jestli ten lockdown bude tak pan Pohlreich fakt asi skočí :D
Nelli Freisleben
Nelli Freisleben Před 6 dny
Není konec jen v jeho oboru. Nojo, když poslouchá česká media, jeho názoru se nedivím. Co nechápu je. Proč se provozovatelé restaurací, barů, hospod, hotelů, penzionů, nedomluví a nevyjdou všichni do ulic. Ostatní z jiných oborů by se přidali. přidali
Czech Guardian
Czech Guardian Před 6 dny
Pana Pohlreicha mám rád. Poslouchejte ho, jak mluví. Neříká "já", celou dobu říká "moji lidi nebudou mít" nebo "nebudu mít na to platit ty lidi" - a to přesně jde. Není to jenom o tom, jak jsem slyšel xkrát, "plešounovi co už si nakrad dost" (což je samo o sobě kravina), ale každej restauratér má pod sebou tolik a tolik lidí, a ti všichni přijdou o práci. Ti všichni skončí na pracáku, protože jejich obor je ve smrti. A to je ten průšvih, protože Gastro není jediný obor který takhle dostává. Mimochodem, pár dní dozadu byl článek myslím na Novinkách, že lidi co se "nebojej" COVIDu jsou většinou lidi s menším IQ a zhoršeným matematickým uvažováním. Zároveň s tím tam byli i statistiky. Pro příklad vezmu dnešní: Celkově nakažených : 160112 Celkově podlehlo: 1283 I školák si vypočítá, že smrtnost je hluboko pod 1%. A zkuste si zjistit ze statistik, kolik lidí umírá třeba na klasickou chřipku. Nakažlivost COVIDem je veliká, o tom žádná, ale průběh je až na výjímky bez problémů a smrtnost pod procentem. Tak proč ty absolutně bezprecedentní nařízení? Tady proste něco nesedí. A poslední věc, co se řeší COVID člověk nečte nic jinýho. Třeba to, že opět už nějakou chvíli dochází k nárůstu nelegální migrace do Evropy, a to ve velkém, zjistíte jenom s obtížemi a ještě ze zahraničních novin.
Ľuboš Rybanský
Ľuboš Rybanský Před 4 dny
Celkově nakažených : 160112 Celkově podlehlo: 1283 Medián času od pozitívneho testu do smrti je cez 20 dní, ak sa nemýlim, tak niekde okolo 25. Čiže polovici ľudí ktorí na to zomrú, to trvá ešte dlhšie. Pred 25 dňami tu bolo 50,000 prípadov, nie 160,000. Úmrtnosť z viac ako dvoch tretín toho čísla celkovo nakazených sa ešte de facto nedostavila. Zdá sa, že potvrdzujete to, že lidi co se "nebojej" COVIDu jsou většinou lidi s menším IQ a zhoršeným matematickým uvažováním. Pretože takýmto jednoduchým delením Vám z toho menej ako 1% nevyjde, kým nerátate ľudí, čo sa dnes nakazili ako preživších, čo by značilo vcelku zhoršené matematické uvažovanie. ČR má niečo viac ako 10 miliónov obyvateľov. 1% z toho je 100,000 ľudí. To je zhruba počet ľudí, ktorí v Čechách zomrú za rok. Ak tak veľmi túžite to číslo zdvojnásobiť, hurá do toho, olizujte kľučky kde len chcete. Možno to pomôže s tou nelegálnou migráciou.
Lusvit
Lusvit Před 5 dny
@Czech Guardian Jaký věk? Vždyť měl 33 let? Je ale možné, že si zničil zdraví nějakými anabolickými steroidy na růst svalů. :-( Ta komise na ministerstvu zdravotnictví, která rozhoduje o plošných opatřeních má určitě přesnější údaje a ví co dělá. S těmi demonstracemi máte samozřejmě pravdu.
Czech Guardian
Czech Guardian Před 5 dny
@Lusvit Ja nezpochybňuji, že za určitých okolností může být COVID smrtící - obézní lidé, vysoký tlak, problémy se srdcem (z toho co jsem četl zrovna tento trenér zemřel na komplikace se srdcem) a samozřejmě věk. Ale také je fakt, že lidé neumírají na COVID (v majoritě případů), ale s COVIDem. Pořád se bavíme o jednotlivcích - nemůžeme na základě jednotlivých případů plošně regulovat všechny. Z toho by mohl vzniknout velice nebezpečný precedent, kdy na základě fatalit způsobených ojedinělou situací budeme zavádět plošná opatření. To nikdy nekončí dobře. Teď momentálně sleduji situaci na Staromáku. Z toho je mi například velmi smutno. Je to velmi špatná forma protestu která vše jen zhorší a ničemu nepomůže.
Lusvit
Lusvit Před 5 dny
@Czech Guardian Těch 6 121 je za celé roky 1995 a 1996, tedy za dva roky. A jsou tam započítána všechna úmrtí způsobená zánětem plic, tedy i ta co nebyla způsobena touto chřipkou. Co říkáte na tohle. trenér fitness 33 let. www.super.cz/726180-hvezda-33-internetu-podlehla-koronaviru-fitness-trener-sledujicim-tvrdil-ze-virus-neexistuje-pak-se-sam-nakazil.html#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=ODZNjRGouOR-202010181433&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&.seznam.cz
Czech Guardian
Czech Guardian Před 5 dny
@Lusvit Vy určitě ne, ale lidé pracující v těchto oblastech, a ne pouze majitelé, určitě ano. A znovu opakuji, nejen pohostinství takto dostává na frak. Vy budete určitě naříkat, až Vám v důsledku toho časem zvednou daně kvůli přetížení sociálního systému. Co se týče roku 95, pokud si srovnáte situaci tehdy a dnes tak Vám už teď vychází že se na mortalitní čísla tehdejší chřipky v daném časovém rozmezí nedostaneme. A střílíte se do vlastní nohy, příteli. "Chřipková epidemie byla o něco větší než každý rok, ale zdaleka neměla takovou úmrtnost." - z článku, co jste dal se dozvíme číslo 6 121 - počet úmrtí na chřipku nebo plicní onemocnění s ní spojenou v tom roce (já nikdy nepoužil číslo 12000 a článek iDnes byl pro ilustraci a i tam se říká *tisíce*). Což je 6x více než máme teď.
Milan Wolf 310
Milan Wolf 310 Před 6 dny
Když dnes někdo řekne že vláda nadnárodním korporáti a někdo víš chce zničit střední a malé podnikatele l, už to neni konspirační teorie.Vše nasvedčuje tomu že to tak je.
Milan Wolf 310
Milan Wolf 310 Před 6 dny
Nechci žít v zemi kde se jde na ruku nadnárodním řetězcům.Zavřít hospody od 20.00 je nesmysl.
siola1975
siola1975 Před 6 dny
Je to skoro všude.Takže můžete zkusit třeba Gronsko nebo Antarktidu.
Vít Slunečko
Vít Slunečko Před 6 dny
Nic proti Pohlreichovi. Je to člověk kterej umí udělat show, který říká co si myslí a s ničím se moc nesere. Bylo i hezký jak vozil jídlo zdravotníkům a ostatním složkám. Teď se ale docela milí. Za to že krachne spousta hospod, i těch kvalitních nemůže vláda ale Covid a celosvětová situace. Turisty nám sem nikdo nepošle minimálně do konce roku ale spíš déle. Co mám asi představu, tak další co mu vydělávalo bylo to že si oběd u něj dávali lidi jako dárek, to by dle mého ani bez opatření moc nebylo. Rozumní lidé totiž teď šetří, protože prostě neví co přijde. Těch pár bohatých klientů z Čech by ho s těma nákladama co má nevytrhlo. Samozřejmě by to nebylo tak rychlé jako s opatřeními, ale přišlo by to. Takhle mají alespoň nějaké náhrady od státu. Co vím tak lidi co nejsou v nájmu a mají vlastní hospodu, nebrblaj a sami rozvážejí, to zatím dávají. Prostě hospoda s vysokým nájem a vysokými náklady půjde vždycky při jakýmkoliv průšvihu jako první, tak to holt je. Na druhou stranu je prostě úplně běžný ( nejen v Praze) že jedna hospoda za krize zmizí a druhá po krizi okamžitě vyroste. Lidí co přijdou o práci je mi líto ale obávám se že v tom nebudou sami.
Vít Slunečko
Vít Slunečko Před 6 dny
@Katty Lv Je jich moc. Známej zdědil hospodu na vesnici a jelikož to má v krvi tak mu šlape. Ani v týhle podělaný době se nepo, a sami si rozvážej celkem slušný objemy. Vtipný je že hned vedle něj si kdysi na truc konkurence postavila hospodu druhou, a ty jsou teď pěkně v pr... Alespoň bude mít klid až zkrachujou.
Katty Lv
Katty Lv Před 6 dny
Absolutní souhlas 👍👍 navíc když vidíte kolik teď těch hospod je!? Je to šílené tak je jasné, že ztráty budou!
Joachim Peiper
Joachim Peiper Před 6 dny
Nerezignoval, ale už dlouho jsem se nedokázal naladit tak jak bych chtěl. 😔
Predrag Petrovič
Predrag Petrovič Před 6 dny
Někde se o ty lidi bude muset postarat?? Kdo kdy se o lidi staral??
Aiša Rebelka
Aiša Rebelka Před 6 dny
Zamestnavatel
butti fdft
butti fdft Před 6 dny
vse určitě získá !
Czech Shooter
Czech Shooter Před 6 dny
Až budete na dlažbě, zkrachovalí, zoufalí a půjde na Vás exekutor, tak Vám pomůže epidemiolog? Kurva lidi, probuďte se! Při epidemii umírají lidi, tak to prostě je. No tak holt bude letos vyšší úmrtnost mezi staršími a nemocnými lidmi no. No takhle holt bude pár týdnů v nemocnicích fmol a možná se i někde stane, že tam budou lidi ležet na lehátkách na chodbě nebo něco jiného nepříjemného.... Nemocnice je prostě provoz jako každý jiný a jednou za čas může dojít i k jeho přetížení... Nebylo by k sakru lepší prostě tohle nějak přijmout? Nebylo by to prostě lepší než tyhle gigantický ekonomický škody, který se v důsledku podepíší na společnosti nekonečně hůře? Ještě před takovými dvaceti lety by nikoho nenapadlo takhle hystericky hrotit nějakou epidemii. Prostě je tu epidemie, umírají lidé, možná se vyhlásí delšíprázdniny, ale tenhle absolutistický pohled, že nesmíme dopustit jednoho "zbytečně" zemřelého důchodce je prostě morální kýč, který páchá obrovské škody... Holt důsledek doby mediální... lidé si myslí, že díky katastrofickému online zpravodajství ví něco víc než by věděli normálně. Ve skutečnosti je to jenom jednostranně manipuluje, plete jim hlavu a znemožňuje jim chápat věci v širších souvislostech...
Jan Kopřiva
Jan Kopřiva Před dnem
@Zdenek Gleich chápu tě, ale takhle život fungoval, funguje a bude fungovat dál. V otázce štěstí u lidí jsou to vždycky peníze. Az když je maj, tak si uvědomí že v tom to asi neni. Já tam ani nebyl btw jen mě bavilo se s ním bavit.
Zdenek Gleich
Zdenek Gleich Před dnem
Boze vy jste trdla, prepocitavat lidskej zivot na penize. Rovnou si nafackujte.
Lukas Musil
Lukas Musil Před 2 dny
Bohužel jediná pravda!
Jan Kopřiva
Jan Kopřiva Před 5 dny
@Czech Shooter měl pravdu ale
Czech Shooter
Czech Shooter Před 6 dny
@Lusvit před třiceti lety taky demonstroval každý.. Dělejte jak myslíte
GREGOR KOYDL
GREGOR KOYDL Před 6 dny
NENÍ VÁŽNÁ ZDRAVOTNÍ SITUACE! JE TO ÚTOK NA LIDSTVO!
GREGOR KOYDL
GREGOR KOYDL Před 6 dny
@Galactic Exorcist JÁ VÍM!! ZNÁM JEJICH DÁBELSKÝ PLÁN!
Galactic Exorcist
Galactic Exorcist Před 6 dny
GREGOR KOYDL je potřeba ovakcínovat 7 miliard, aby tu zbylo 500kk. Proto je potřeba testovat abychom zjistili že, že to máme všichni 👌. Ona ta vačínka už je uvařená nebojte 😏
GREGOR KOYDL
GREGOR KOYDL Před 6 dny
ZASTAVME SA BRATIA NEŽ SA ONI ZTRATIA - POTOM OŽIJEME!
Günter Fischer
Günter Fischer Před 7 dny
Vrozená inteligence pana Pohlreicha by měla být vzorem pro TY kterým chybí.....⭐⭐⭐⭐⭐LIKE!
misuyy fong
misuyy fong Před 7 dny
Nejlepší by bylo udělat hromadný protest proti vládě. Prymula a Babiš to mají na háku co s námi bude zítra.
Lukáš Duběda
Lukáš Duběda Před 6 dny
No jasně. Říká se tomu volby, který Babiš s Prymulou vyhráli na plný čáře, takže lidi to tady takhle asi opravdu chtěj.
Snipa Johnny
Snipa Johnny Před 7 dny
Jj všichni rezignují, nikdo nebojuje za svá práva .
Martin NomadLife
Martin NomadLife Před 7 dny
To je opravdu "výborný" nápad - ať dobrovolník založí neziskovku (tedy ať to dělá zdarma), která bude posílat finanční "dary" do restaurace pana Pohlreicha aneb pod rouškou dobročinnosti bude prodávat jídlo za plné ceny a ještě se u toho tvářit jako spasitel stejně jako na jaře při prodeji jídla IZS. Podpora v dobrém jídle pro IZS a zaměstnance nemocnic skvělá myšlenka, ale zase za tím je byznys tohoto kuchaře.
Martin NomadLife
Martin NomadLife Před 6 dny
@PanStar Gaming ano, částečně mate pravdu, nicméně s dovolením upresnim vaše nepřesné informace. Cena jídla v restauraci na vysoké úrovni je vc.servisu (recepční, vaše místo u stolu, číšník apod.), tzn.ze z vámi správně uvedených 400 Kč odectete 30-40%. Na dovoz jídla samozřejmě vznikají náklady na dopravu, kt.byla prováděna dobrovolníky nebo přímo panem kuchařem za přítomnosti kamer (PR a marketing k nezaplacení). Vaše informace o zúčtované ceně jídla 90 Kč je mylná, za to by pan kuchař ani nerozsvítil světla v kuchyni (a naprosto ho chápu), prouctovano bylo průměrně 250 Kč za 1 jídlo (počet jídel vs.odečtené platby z transp.účtu, na který se může každý podívat). Takže suma sumárum - držím panu Pohlreichovi palce a všem v každém oboru aby krizi zvládli, ale u komerční činnosti se prostě nemám tvářit jako spasitel.
PanStar Gaming
PanStar Gaming Před 6 dny
Pokud jsem dobře seznámen se zákony a i celou situací. Tak nezisková organizace nečinní žádné zisky, samozřejmě že za jídlo zaplatíte peníze, ovšem ty se rovnají nákupní cenně. Pokud jsem i nadále správně seznámen se všemi dostupnými informacemi tak jídlo v restauraci Imperial stojí okolo 400,-. Dodáváno složkám jídlo bylo za cenu okolo 90,-. ( na 80% i méně). Všechny neziskové organizace například školy, musí také platit zaměstnance a i ty platí z darů od lidí/státu/sponzorů, samozřejmě podle typu neziskové organizace. Takže ano spasitel světa není, ale špatný člověk také ne. Pro příště doporučuji alespoň nepsat komentář a jít se vykřičet třeba do kouta aby jste tím neotravoval lidi.
Martin H
Martin H Před 7 dny
Jdi vařit do nemocnice, nebo do školky.
misuyy fong
misuyy fong Před 7 dny
Raději ať je ticho kuchař....tu jsou lidi co nemají co do huby a ten tu kecá že nemůže prodávat řízek za 700 kč...se vzpamatuje šašku....
Josef Bergman
Josef Bergman Před 7 dny
Zahajuji protestní spánek.
Vilik
Vilik Před 7 dny
Pana kuchaře Zdenka jsem měl rad ale když začal lhat tak bych tam ani na to jidlo nešel
Vilik
Vilik Před 7 dny
Namaštěne kapsy penězma a ještě chtěj od statu ja dobře vim jak to chodi v putykach tadyk zedřit pracovnika,velke dyžko,naředěne pivo,naředěny chlast zloději
Dobroslav Veselka
Dobroslav Veselka Před 7 dny
Ten veselovky je dobře priduseny Anemie za rohem
Dobroslav Veselka
Dobroslav Veselka Před 7 dny
Proč tam ti sasci sedi s tema saskarnama na xichtu.. Bacha na tu rymecku 😁😁bacha na ty dezinformace 😁😁😁😁😁😁😁 noste hadru a neptejte se 😁😁😁😁😁😁😁😬😬😬
Galactic Exorcist
Galactic Exorcist Před 6 dny
Dobroslav Veselka a na hlavě korunku 👌
misolou fout
misolou fout Před 7 dny
Nic si z toho Zdendo nedělej. Desítky tisíc havířů přišlo o svou práci a taky to nikoho nezajímalo. Na Úřadu práce vítají každého nového klienta s otevřenou náručí 😂👍
Lucie Linde
Lucie Linde Před 7 dny
Byly jsme u vas na večeři pane Pohlreich týden predtim než udělali opatření 29.8.Manžel mel narozeniny . A byl tedy příjemne naladěn , výborne jídlo , chutne pivo musím říct , ze jsme rádi, ze jsme to tedy jeste stihly , bůh vi co bude do března zase v ČR - pro ty rypaly tady . V restauraci byly převážně Češi - kteří tam určitě nechodí denně , ale maji rádi kvalitu a výborný servis . Určitě je rozdíl vařit z kvalitních surovin než-li mit problémy se žaludkem po x letech pripaleny omastek , staré zmrazene ryby nebo bůh vi jak skladovane maso , zelenina apod.v restauracích , které maji sice velmi obsáhle menu, ale absolutně nekvalitní . Než aby byl člověk zklamaný a naštvaný tak si zajde na výborne jídlo a vůbec neni pravda , ze předražené ! To píšou jen lidé , kteří tam nikdy nejedli. Neměli příležitost a zážitek kazit těm příštím hostům určitě tak nemohou . Raději si nechte energii na Babise a jeho rádce a prezidenta než kritizovat někoho kdo léta dřel a nic nemá zadarmo . Přístupem Babise v ČR nejspíš spoustu lidi přijde o domovy , práci , manželství a získá jen nervy a oslabenou imunitu ze strachu . Psychicky stav lidi uz ted je velmi křehký ! Co tím chce docílit tento politik ? Ma přece on sam dost prostředku proc tedy všem těm , kterým ted vzal práci nepomůže ?! Ptám se proc ?! Protože on sam je arogatni a sebestredny člověk , ktery touží po moci a respektu ! Bez špetky EmpatieTímto způsobem toto vse určitě získá !
Lusvit
Lusvit Před 5 dny
@dasty19 Po internetu kolují různé nesmysly. Samozřejmě, že nezemřete ne covid ale třeba na těžký zápal plic, selhání ledvin, srdce. Vysoký tlak, obezita, cukrovka, takové nemoci má vysoké procento lidí a normálně s tím můžou žít desítky let. Ve spojení s covidem mají vysokou úmrtnost. A i vyléčení pacienti mají dlouhodobě různé zdravotní potíže. Samozřejmě, ti lidé by stejně zemřeli, jako my všichni, ale mnohem později. .-) www.super.cz/726180-hvezda-33-internetu-podlehla-koronaviru-fitness-trener-sledujicim-tvrdil-ze-virus-neexistuje-pak-se-sam-nakazil.html#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=ODZNjRGouOR-202010181433&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&.seznam.cz
dasty19
dasty19 Před 5 dny
@Lusvit až na to že ti co mají těžký průběh,tak u většiny z nich už i s jinou nemocí ;-) na samotný covid neumřel snad ještě nikdo ;-) to co tu umřelo lidí za 7 měsíců na souběh nemocí s covid,tak stejný počet lidí tu umře každé 3 dny na jiný nemoce,autonehody,vraždy a hlavně stářím.Kdyby nebyl covid,tak by asi nikdo neumíral že? ;-) když má někdo raka a dostane coronu a umře,tak se automaticky napíše že umřel na covid.V americe jsou ještě dál...Tam se zabijou v autě,slisuje je to na placku,ale měli covid,tak umřeli na covid
siola1975
siola1975 Před 6 dny
@Galactic Exorcist Jinak normální?
Lusvit
Lusvit Před 6 dny
Podívejte se jaká opatření platí v jiných státech. Třeba ve Švýcarsku musíte hlásit i návštěvy u vás doma. A proč to všechno? Přece proto aby se nepřeplnily nemocnice. V tom počtu nakažených je většina lidí, kteří mají jenom mírné nebo vůbec žádné potíže. Podívejte se jaká je smrtnost pacientů s těžkým průběhem nemoci, tam je to 30 až 50 procent!! Nebo si myslíte že tu chřipečku vyléčíte doma?
Galactic Exorcist
Galactic Exorcist Před 6 dny
Protoze je to naplanovano, proto
Josef Doležal
Josef Doležal Před 7 dny
Zdeněk v tom má očividně jasno.
medicafilter
medicafilter Před 7 dny
V Nizozemsku se na to vy*rali nikdo neměl roušku ani policie a jak sou na tom skoro nejlépe...tohle je záměr na zkoupení všech restauračních zařízení, obměna majitelů a kdo tady má největší prachy ze statního rozpočtu ? Video je z policejního vlogu >>>> cscamera.info/market/qIGtqcmhqsbdt3Y/video&ab_channel=PolitievloggerJan-Willem
misolou fout
misolou fout Před 7 dny
Asi nic nečte ! S nikým nemluví. nic neví a peněz má už na důchod - jinak nechápu co to kváká.
richard nocar
richard nocar Před 7 dny
Černá dira uz zacla pohlcovat zmar lidi. Stale nabira na sile. Postupně to lehne a cela ZLODEJSKA VLADA V ČELE S PRUJMULOU pak uteče . Co vzit vidle a lopaty a jit do vlady jim dat uz pres tlamu 😡😡😡
vojtisekhovor
vojtisekhovor Před dnem
Pozor, abyste nesvítil v noci
JeanJoche
JeanJoche Před 7 dny
cscamera.info/market/cIPdosSqf9ex02E/video&ab_channel=JeanJoche
marcel jenicek
marcel jenicek Před 7 dny
V tom že je pohostinství mrtvé je realita. Ale daleko horší je, že se proti tomu nic nedělá:( Pan Pohlreich má pravdu, že dělat to v těchto podmínkách se nedá.
whiskyzhavu
whiskyzhavu Před 7 dny
Zdeňka obdivuji, ale jeho názor, že se má stát o někoho postarat. Co je to za nesmysl??? Každý se má postarat sám o sebe!!! Přijdeš o práci, tak si snad najdeš jinou...
chudáček občan
chudáček občan Před 7 dny
Že skončí restaurace mi vůbec nevadí. Nechodím do restaurací vůbec, zejména kvůli těžkým hygienickým prohřeškům ohrožujícím lidské zdraví. Zjistil jsem jich dost, rád tam nejedl a nakonec právě náš asi nejústnatější šéfkuchař jich dost zviditelnil. To bylo jen dobře.
Lukáš Duběda
Lukáš Duběda Před 6 dny
Nepotřebuji svobodu. Nikam nejezdím a pracovat mi stačí v národním podniku u pásu. Škodovka mi stačí a na nájem si vydělám. Tak co bych se obtěžoval.
Jorgos Karakevas
Jorgos Karakevas Před 7 dny
Raději ať je ticho kuchař....tu jsou lidi co nemají co do huby a ten tu kecá že nemůže prodávat řízek za 700 kč...se vzpamatuje šašku....
Alechandro Vsemohucy
Dobre vravi Polraich ..
Kuba Jakub
Kuba Jakub Před 7 dny
Ať skončí zloděj. Lidi to si fakt chcete dávat míchaný vajíčka s džusem za 600
Marek Černý Photography - Ze života fotografa
@Kuba Jakub hloupej, protože říkáte zloděj někomu, kdo má vysoké ceny... To nemůžete snad nikde nakupovat, pokud víte přirážky obchodníků 😄
Marek Černý Photography - Ze života fotografa
@Kuba Jakub To pochopíte až jednou tento styl navštívíte 😊 není to na každodenní návštěvu pro střední/ nižší třídu, ale alespoň jednou za život je ten zážitek fajn
Kuba Jakub
Kuba Jakub Před 6 dny
@Marek Černý Photography - Ze života fotografa Proč jsem hloupej? Z mýho pohledu to tak cítím. Začínají brečet lidi co bídu asi nikdy nezažili. Je to trapný.. Já celkově netuším jakej přínos má "moderní gastronomie" kromě napálené ceny.. Turista si dá stejně nejradši knedlíky ze zelím, kachnu, guláš nebo utopence či párek v rohlíku a taky umí počítat. Koho ze střední vrstvy tohle vůbecc zajímá? Dančí hřbet s portskou omáčkou za 425 Kč haháá😂😂😂😂😂 nebo smažený telecí řízek z kaší za 360 Kč hahahááá a dám si k tomu panáka finský za 100 🙏🙏🙏🙏🙏🥴☻🥴 super děkujeme. Haha
Marek Černý Photography - Ze života fotografa
Ty jsi tak hloupej 😔😔😔
Ryan Cody
Ryan Cody Před 7 dny
Hovno!Jak si zapneš internet nebo Televizi zasranou,krom toho že do tebe drtí REKLAMY každou vteřinou,tak je tam i vysmátej Polreich,kterej si dělá prdel z národa a z Babici a když se všechno posere,tak normální lidi sou zase hovno a je tam zase bečící Polreich a stěžuje si že prasátko není v žitě.Koho to kurva zajímá ty vole,on má peněz jak hoven,mediálně známá umachrovaná osoba a bude tady co si hovnovat,to je jako ti herci kurva.Tak At sinajdou jinou práci mrzáčci,copak já můžu dělat všechno a všem je to u prdele a tady célebrity mrzáčci mi budou furt bečet do xichtu,už děte taky do prdele!!
Simon
Simon Před 7 dny
Pohlreich byl v pohode ale kdyz chodi do ty spiny dvtv hovorit se spinavcem roku Veselovskym no nevim z toho by i prase blilo🤮
Lukáš Holík
Lukáš Holík Před 7 dny
Plešouna né, my se bojíme!
Láska ke zdraví
Láska ke zdraví Před 2 dny
:-D
sona dubna
sona dubna Před 5 dny
Buďte rád že je tam někdo kdo to má v hlavě srovnané ...
Katerina Pelikanova
☺☺😅
vliduu zeeb
vliduu zeeb Před 7 dny
dopručuji defenestraci:)))))))
Richard Rich
Richard Rich Před 7 dny
Funguje to tak ,ze kde nieco konci ...tak nieco nove zacina . A ani dnesna doba nie je vynimkou. Ak to bude takto pokracovat dalej a tejto situacii sa nevyhne ani restauracny business tak nastupi a vznikne nieco nove co bude mat uplne iny tvar a formu ,aby sa prisposobilo danej situacii a tomu sa vravi "evolucia" . Ano je sanca ,ze klasicke restauracie zaniknu a bude iba "donaska do domu - cize online zakazka " a vzniknu nove online restauracie ,ktore robia super bifteky, stejky, vepro knedlo zelo a atd ...Ale a to Ale s velkym "A" pretoze to uz nebude treba vediet len varit, ale aj vediet programovat a na to tu mame Milenialov a dnes este mladsie rocniky kucharov ktori vedia dobre varit... tak za cca 5 - 10 rokov budu dostavat "online Michelin hviezdy". Treba sa pozerat aj do predu troska a nie len na to co bude na jesen a v zime s kazdym biznisom a aj tym restauracnym - Doba si ziada svoje obete a hlavne sa nezastavi !!!... Ci je to upadok alebo vyhra neviem posudit ,ale kazdopadne je to boj o prezitie - ak 10 restauracii skrachuje tak jedna " ta online " preberie vsetkych zakaznikov ak bude ozaj dobra a svet sa toci dalej ci je covid 19 ,alebo ne covid ,pretoze ludia musia jest a s tym sa treba zmierit . Laurel a Hardy ,alebo Chaplin tiez neboli nadseni ked nastupil do filmu zvuk a to bol ich koniec ,ale ludia sa aj dnes dokazu zasmiat ...proste nic sa nikdy nekonci !
Katerina Hlavata
Katerina Hlavata Před 7 dny
Asi nic nečte ! S nikým nemluví. nic neví a peněz má už na důchod - jinak nechápu co to kváká.
Blazen majetný
Blazen majetný Před 7 dny
asi taky nechápu co to tady melete zas Vy... ?
Figo Fit
Figo Fit Před 7 dny
je pravda, ze to speje do prdele :(
m krupka
m krupka Před 7 dny
lockdown je smrt pro business .
TROPICAL SUMMER IS COMING!!!
Zas cez prachy všetko vidíte...
jolka jol
jolka jol Před 7 dny
ne je to smrt pro skoro všechny lidi
mnika voli
mnika voli Před 7 dny
Billige Arbeitskräfte sind seit 1939 ein Verbrechen um Pflicht Die Beweise sind in den Konzentrationlager
fiocco 333
fiocco 333 Před 7 dny
Je to omezování svobody
Divinitas Art
Divinitas Art Před dnem
Souhlasim, ale to je v nouzovych stavech normalni a co ej dulezite - docasne.
Pepa Pospíšil
Pepa Pospíšil Před 8 dny
:-D tvl tak uz jste k smichu.... to uz mame zacit brecet i my ? co delame veknku? prsi... spatne . fuci....spatne... mrzne... spatne... a do toho korona tvl
honza pinc
honza pinc Před 8 dny
Ten ekonomický krach totiž není nechtěným vedlejším efektem nějaké pandemie... Ona totiž ta takzvaná vyrobená ,,pandemie" je jen prostředkem k vytvoření ekonomické krize, pochopitelně vše pro naše dobro ( mimochodem tomu z úst miliardářského egoistického sociopata někdo věří?? :-)...
mnika voli
mnika voli Před 7 dny
Covidfašizmus v prospech korporátov 😐 a kde je tá pandémia, milióny mŕtvych, chorých?
Karlos Karlos
Karlos Karlos Před 8 dny
Naše zdravotnictví je natolik dokonalé že je tu malá pandemie a jsme kde jsme. Smutné,po 90tém tu zavřeli spousty nemocnic s argumenty že nejsou potřeba a efektivní. Dnes o 30 let později potřebujeme lůžka pro pár stovek lidí a jsme kde jsme.. Komunisti byli blbci,ale co předvádíte vy,to je a ještě bude katastrofa!
Cooller
Cooller Před 8 dny
3:19 co byste mu řekl? :D asi vím co by mu řekl :DD
Matt Dee
Matt Dee Před 8 dny
Nejlepší by bylo udělat hromadný protest proti vládě. Prymula a Babiš to mají na háku co s námi bude zítra.
Pavel Cinkocký
Pavel Cinkocký Před 7 dny
@Lucie Linde potom zde můžeme rovnou na restaurace napsat zákaz vstupu židům, protože by to bylo úplně stejné. Vraťte se na zem
jolka jol
jolka jol Před 7 dny
@Lucie Linde Chcete utopit peníze pojištěnců v nesmyslných čínských falešných testech?, to je dobrá cesta ke krachu zdravotnictví nebo důvod aby vám zvedli odvody zdravotního pojištění na dvojnásobek.
Lucie Linde
Lucie Linde Před 7 dny
Babis by mel hradit lidem testy ! S testem by každy mohl kamkoliv přece . Nic by nemuseli zavírat . Negativní lidi atd. Proc jinde to jde a v ČR ne?! Proc chce lidi na kolenou ?! Nemam slov k němu ani k jeho kamarádům v politice !
jolka jol
jolka jol Před 7 dny
už to mělo být, naházet je do Vltavy
SectumSempra
SectumSempra Před 8 dny
V té roušce vypadá jako Hanibal Lecter.
Robert Mikulka
Robert Mikulka Před 5 dny
on tak vypadá i bez roušky :-)))
martinninja 74
martinninja 74 Před 8 dny
Veselovský,to je,viď.Čemu se divíš,ty pako?To ty máš prachy jistý.
Další
Apple Event - October 13
1:10:59
Calin - Serotonin (feat. Ego)
3:24
Xaver LIVE s hostem: Daniel Landa
1:09:16
Apple Event - October 13
1:10:59
Calin - Serotonin (feat. Ego)
3:24
YOUTUBE JE TREŠ!
6:55
zhlédnutí 38K
Policajný výsluch
8:36
zhlédnutí 160K